Відбулись засідання постійних комісій та президії районної ради

   6 травня 2014 року відбулися засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговоренню питань виконання районного бюджету за І квартал 2014 року та внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про районний бюджет на 2014 рік» із змінами. Депутатами було розглянуто ряд  проектів рішень з інших питань порядку денного 31-ї сесії районної ради.

  В засіданнях комісій взяли участь голова районної ради Н.Руснак та  заступник голови районної ради  Л.Рушай.

  Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

         ****                         ****                  ****                   ****

 Після завершення спільного засідання постійних комісій відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Наталії Руснак.  
    Для розгляду на президію було внесено питання щодо порядку денного наступної сесії районної ради. Членами президії були обговорені всі питання, які пропонуються до розгляду сесії. Основними з них були питання виконання районного бюджету за І квартал 2014 року та внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік» із змінами. Після  обговорення та обміну думками, враховуючи пропозиції постійних комісій було схвалено порядок денний чергової 31-ї  сесії районної ради для розгляду на пленарному засіданні сесії.

Повернутись