Відбулись засідання постійних комісій та президії районної ради

   28 жовтня 2013 року в Тальнівській районній раді проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглянуто питання «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року», «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 18-2 «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами», з яких інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.Шпичак. Про районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки доповідав головний лікар центральної районної лікарні А.Майсюк, про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2011-2013 роки інформувала С.Гудзенко.

   За результатами розгляду та обговорення питань, внесених пропозицій і зауважень прийняті відповідні рішення.

                       ******            *******                 ******

   29 жовтня 2013 року відбулися засідання  постійних комісій та спільне засідання  постійних  комісій  районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговореннювиконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців2013 року,виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року. Депутатами було розглянуто ряд районних програм, проектів рішень питань комунальної власності та інших.

  В засіданнях комісій взяли участь заступник голови районної ради  Л.Рушай, заступники голови райдержадміністрації.

  Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради».

                       ******            *******                 ******

   29 жовтня 2013 року 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке проводила  заступник голови районної ради  Л.Рушай.  Були розглянуті питання та проекти рішень питань порядку денного чергової сесії районної ради. Вирішено розглянуті питання порядку денного винести на сесію районної ради.

Повернутись