Відбулись засідання постійних комісій районної ради

   29 квітня 2015 року відбулись засідання постійних комісій районної ради.  На них детально розглянуті проекти документів, які передбачається винести на розгляд сесії районної ради та надано відповідні висновки.

   По завершенню роботи кожної профільної комісії відбулось спільне засідання всіх комісій. На ньому голова районної ради Руснак Н.П. виступила зі звітом про діяльність за період з березня 2014 року по квітень 2015 року. Вона проінформувала депутатів про свою діяльність за відповідний період, про роботу районної ради, її виконавчого апарату, виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», здійснення державної регуляторної політики. Також заслухано звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року та питання внесення змін до районного бюджету. З означених питань доповідали начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В. та заступник начальника Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Дудник Таїсія Іванівна.

  Депутатами розглянуто питання заснування відзнаки Тальнівської районної ради – звання «Почесний громадянин Тальнівщини», внесення змін до районної комплексної програми «Турбота». За наслідками засідань постійними комісіями внесено пропозиції.

Фотозвіт

Повернутись