Відбулася зустріч з головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О.

  11 червня 2015 року в м.Тальне відбулася зустріч голови облдержадміністрації Ткаченка Ю.О. з  депутатами різних рівнів району, сільськими головами, представниками міської ради, громадськості, членами робочої групи райдержадміністрації з питань моделювання об’єднання територіальних громад.

   В зустрічі, також, взяли участь депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування Овчаренко М.С., директор департаменту фінансів ОДА Кравченко Н.М., голова районної ради Руснак Н.П., голова райдержадміністрації Клименко В.П.

   Учасники зібрання активно  обговорювали  питання виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Переважна більшість виступаючих наголошувала на забезпеченні дотримання принципів добровільності, економічної ефективності, прозорості та відповідальності.

   Вносили пропозиції депутати  районної ради Кравчук А.А., Глухенький В.С.,Захарчук В.В., Шатайло О.Л., Сарана О.Д., Єгоров Л.В., Янішевський В.В., Накоп’юк В.І., Терещук І.К., Пулєєв Г.М., Мельник М.Я., Хоменко М.І., сільські голови, заступник міського голови Дімітрова Л.С., керівники ряду громадських організацій. Вони  ставили питання: яка мета об’єднання та його соціальні наслідки? Наголошували на необхідність реформ в державі. Зокрема, в системі управління. І, можливо, необхідно почати з Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента, обласних та районних структур. Потрібно увагу зосередити на досягненні миру в країні, наведенні порядку, предметно зайнятись розвитком економіки, виведенням її з тіні, створенням, зокрема в сільській місцевості,  робочих місць.

    Потребує посилення робота з  руйнування корупційних схем, особливо при регулюванні земельних відносин.

    Виступаючі просили голову облдержадміністрації Ткаченка Ю.О. донести пропозиції до Президента України, керівництва Уряду. Учасники висловлювались про те, що проведення об’єднання територіальних громад не на часі і запропонували  визначити в одному з районів області «пілотний проект» добровільного об’єднання громадян, реалізувати його, щоб всі інші громади побачили доцільність та ефективність.

Фотозвіт

Повернутись