Відбулася зустріч керівництва профспілки працівників Агропромислового комплексу України з профспілковим активом району

 

16 квітня 2014 року в залі засідань районної ради відбулась зустріч керівництва профспілки працівників Агропромислового комплексу України  з профспілковим активом району. В ній взяли участь голова Профспілки працівників АПК України Сопелкін І.С., його заступник Шведов В.Г., завідуючі відділами Берда В.І., Самосуд С.В., а також голова Тальнівської районної ради Руснак Н.П., її заступник Рушай Л.І., в.о. голови райдержадміністрації Спасібожко В.І., його заступники Івченко В.І., Карачун Т.В., голова спілки сільськогосподарських товаровиробників району Кутова Л.Д., голова районної ради ветеранів війни та праці Білозор В.В.

Учасниками зібрання було пошановано найстарішого члена Профспілки працівників АПК України, Героя Соціалістичної Праці, жительку Тальнівського району Гаврилову Тетяну Андріївну. Їй було вручено Почесну Грамоту за багаторічну плідну працю, високу громадську позицію та відданість Профспілці.

З цим відзначенням Гаврилову Т.А. тепло привітали районна рада, райдержадміністрація, представники громад Здобуток Жовтня та Корсунки, сільськогосподарських товаровиробників району.

На зустрічі також обговорювались питання розвитку сільськогосподарської галузі, працевлаштування молоді, розвитку виробництв та участь у розв’язанні цих проблем профспілок.

Фотозвіт

Повернутись