Відбулася сесія Лащівської сільської ради

   28 травня 2015 року відбулася сесія Лащівської сільської ради, на якій розглянуто питання регулювання земельних відносин. Зокрема, затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності. Розглянуто колективне звернення громадян села щодо сприяння у виділенні їм землі у власність для ведення особистих селянських господарств. Взято до відома заяву Маліванчука Олександра Васильовича про дострокове складення ним повноважень Лащівського сільського голови. 

    У роботі сесії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П., керівник апарату райдержадміністрації Соловей Л.В., керівник громадської приймальні в районі народного депутата України Ничипоренка В.М. - Кушніренко І.В., депутати районної ради Данилюк М.В., Терлецький О.І., представник ради сільських голів району, Веселокутський сільський голова Козаченко П.О. Вони подякували Маліванчуку О.В. за співпрацю, постійну турботу про добробут односельців.

  За дорученням голови районної ради Руснак Н.П. та голови райдержадміністрації Клименка В.П. було вручено Маліванчуку О.В. Подяку Тальнівської райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток села, активну громадську діяльність.

Фотозвіт

Повернутись