Відбулася апаратна нарада 06 березня 2017 року

        06 березня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

         Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

         Доручено працівникам апарату районної ради опрацювати проекти рішень, згідно проголосованих змін до них на сесії районної ради, яка відбулася 03 березня 2017 року для подальшого їх підписання. Звернуто увагу на необхідність їх оприлюднення відповідно до термінів визначених законодавством України та доведення їх до виконавців.

         Начальнику відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради  Сергію Ігліну доручено продовжити роботу з оформлення документації на право власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та земельні ділянки на яких вони розміщені.

         Валентина Олександрівна  доручила провести уточнення із посадовими особами сільських рад про дату проведення загальних зборів(конференцій) громадян та направити їх депутатам районної ради для врахування при організації звітування перед виборцями.

         Далі в ході наради було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема заплановано участь голови районної ради у ряді засідань виконкомів сільських рад та загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання. Передбачено також участь посадових осіб районної ради у заходах, зокрема до Міжнародного жіночого дня, до Дня народження Тараса Шевченка, до Дня визволення Тальнівщини у роки Другої світової війни.

         За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

        

 

Повернутись