Відбулася 40-а сесія районної ради

Відбулася  40-а сесія районної ради

 30 квітня 2020 року відбулася 40-а сесія Тальнівської районної ради, яку провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 30 квітня в Україні відзначається професійне свято - День прикордонника України та висловила глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

 На жаль, в Україні продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил захищаючи нашу незалежність. 

  Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та померлих внаслідок пандемії хвилиною мовчання.

  Голова районної ради проінформувала, що 29 квітня надійшов лист голови райдержадміністрації з проханням скликати пленарне засідання 30 квітня 2020 року для розгляду питання про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району службового автотранспорту. 29 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, члени комісії підтримали дане клопотання та запропонували скликати сесію районної ради 30 квітня 2020 року.

   Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

  На сесії були прийняті рішення про надання згоди на прийняття в спільну власність територіальних громад сіл та міста Тальнівського району  службового автотранспорту - легкового автомобіля Renault Duster Life, 2020 року випуску, вартістю 467 тис. 122 грн. 50 коп. та прийняття в спільну власність територіальних громад сіл та міста Тальнівського району  вищевказаного службового автотранспорту, придбаного Департаментом будівництва Черкаської обласної державної адміністрації для обслуговування медичних працівників Майданецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради. А також уповноважили голову районної ради Любомську В. О. та Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Данилюк Г.В. підписати акт приймання-передачі автомобіля.

  Розглянуто і прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно - територіальних одиниць  с. Лоташеве та с. Піщана Лоташівської сільської ради Тальнівського району Черкаської області. Встановлено межі території населених пунктів Лоташівської сільської ради загальною площею 604,6000 га, в тому числі    с. Лоташеве – 321,6000 га, с. Піщана – 283,0000 га за рахунок земель приватної та державної власності сільськогосподарського призначення, що знаходяться в адмінмежах Лоташівської  сільської ради.

  На завершення роботи сесії голова районної ради Валентина Любомська подякувала всім за відповідальну роботу.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись