Відбулася 38-а сесія районної ради

  5 травня 2015 року відбулася чергова 38-а сесія районної ради. Перед початком сесії голова районної ради Руснак Н.П. привітала депутатів з днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період. Також вручила Почесні Грамоти і Подяки за сумлінне виконання обов’язків 4-м депутатам районної ради та сільському голові. Також було вручено подяки від командування та бійців-земляків військової частини, які перебувають в зоні проведення АТО за надану допомогу, яка сприяє їм з честю виконувати військовий обов’язок по захисту Батьківщини.

  Часом, визначеним регламентом районної ради для виступів, оголошень, заяв, скористався депутат районної ради, голова фракції Народної партії у районній раді Терещук І.К. Він висловив стурбованість подіями, конфліктами, які постійно останнім часом виникають в районі з питань землекористування. Зокрема, знищуються посіви, застосовується до окремих землекористувачів фізична сила.

  При затвердженні порядку денного сесії депутатами додатково внесено на розгляд два питання та знято 9 питань про затвердження технічної документації з розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок, і одне питання перенесено на наступну сесію.

  Депутати заслухали на сесії звіт голови районної ради Руснак Н.П. про діяльність за період з березня 2014 року по квітень 2015 року. Вона відмітила, що свою діяльність у звітний період рада здійснювала відкрито і прозоро відповідно до Конституції і законів України, на підставі перспективних та поточних планів роботи ради, які складалися з урахуванням пропозицій депутатів, постійних комісій районної ради та районної державної адміністрації.

  Головними в діяльності були забезпечення виконання програми соціально-економічного розвитку району, районного бюджету, а також допомога воїнам АТО, їх сім'ям, волонтерська робота.

  Приділялась і приділяється увага підготовці сесій районної ради. Депутати мали можливість завчасно ознайомитися з довідковими матеріалами, проектами рішень та іншими матеріалами на сайті районної ради, щоб належно підготуватися до розгляду питань. Відповідно до чинного законодавства повідомлення про чергові сесії публікувалися в газеті «Тальнівщина», на офіційному сайті районної ради, оприлюднювались по місцевому радіо та телебаченню. Жителі району також мали можливість завчасно дізнатися про питання, які передбачались до розгляду на пленарних засіданнях ради.

  Руснак Н.П. подякувала депутатам районної ради, які ефективно працюють у депутатських комісіях, сумлінно виконують депутатські обов’язки, районній державній адміністрації, міському та сільським головам, представникам громадських організацій  -  за ділову співпрацю та порозуміння у вирішенні актуальних питань територіальних громад.

  Висловила сподівання, що професійні і моральні якості, небайдужість за майбутнє України і рідного краю дозволять кожному взяти на себе всю відповідальність за вирішення проблем місцевого розвитку, найскладніших питань, які ставить життя, на користь виборців.

  Відмітила, що районна рада була і залишиться відкритою для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень, ділових пропозицій та запевнила, щоі надалі діятиме в інтересах  Єдиної України та Тальнівської громади.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В. доповіла про підсумки виконання районного бюджету за І квартал 2015 року та внесення змін до нього.

  На сесії заслухано інформації про виконання програм розвитку малого підприємництва, туризму, внесено зміни до районної комплексної програми «Турбота». Прийнято рішення про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах навчально – виховних комплексів, реорганізації Гордашівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», оренди та передачі комунального майна. Депутатами засновано відзнаку Тальнівської районної ради – звання «Почесний громадянин Тальнівщини». Враховуючи висновки профільної комісії прийнято 12 рішень про затвердження технічної документації з розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок. По 4-х земельних ділянках рішення не прийнято. Затверджено також склад комісії районної ради з формування списку народних засідателів для внесення на розгляд на наступну сесію районної ради.

  Присутніх на сесії проінформували:

-         прокурор району Зубенко Сергій Анатолійович - про стан законності в районі при вирішенні питань врегулювання земельних відносин;

-         начальник райвідділу міліції Голота Ігор Дмитрович - про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території району;

-         голова тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік Захарчук Віталій Володимирович - про результати роботи даної комісії;

-         помічник-консультант народного депутата Ничипоренка В.М. Кушніренко І.В. - про проведену роботу народним депутатом з реалізації звернень, які надійшли на його адресу від депутатів Тальнівської районної ради.

Фотозвіт

Повернутись