Відбулася 38-а сесія районної ради

 23 грудня 2019 року відбулася 38-а сесія Тальнівської районної ради, яку провела голова районної ради Валентина Любомська.

 Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що в міжсесійний період, а саме 14 грудня відбувалися заходи по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 Присутні вшанували пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, всіх загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи  хвилиною мовчання.

 В пленарному засіданні ради взяли участь депутат обласної ради Володимир Копійченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Валентина Олександрівна проінформувала про кадрові зміни, які відбулися в міжсесійний період. Зокрема, що начальник поліції в районі Голота Ігор Дмитрович направлений в інший район, аобов’язки начальника Тальнівського відділення поліції виконує Колос Олександр Миколайович. Голова районної ради побажала йому плідної та ефективної роботи на цій відповідальній посаді.

  Також Валентина Любомська проінформувала про те, що в приміщенні районної ради працює громадська приймальня народного депутата України Сергія Володимировича Нагорняка. В ній щоденно з 9 до 13 години здійснює прийом громадян його помічник - Сєркова Оксана Олександрівна, а 23 грудня 2019 рокуз 16 години прийматиме громадян особисто Сергій  Володимирович Нагорняк. Помічник-консультант народного депутата України Стріхарського Андрія Петровича проводитиме прийом громадян 24 грудня  2019 року з 9 до 12 години.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

  На сесії розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2019 рік , а також прийнято районний бюджет на 2020 рік.

 Депутати розглянулита затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік.

 Метою  Програми є метою забезпечення активізації економічної діяльності, сприяння вирішенню гострих соціальних проблем населення району, розвитку малого та середнього бізнесу, спрямування зусиль на розв’язання існуючих проблемних питань у розвитку різних галузей та сфер діяльності в районі.

 Досягнення запланованих показників передбачається здійснювати шляхом виконання районних та сільських цільових програм, розробка, затвердження та внесення змін до яких проводитиметься виключно з дотриманням вимог чинних законодавчих і нормативно-правових актів.

 Реалізація Програми забезпечується спільною роботою Тальнівської райдержадміністрації та районної ради разом з територіальними органами міністерств і органів місцевого самоврядування в співпраці з громадськими організаціями та суб’єктами господарювання.  На сесії було затверджено: план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2020 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки; виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік; штатний розпис, кошторис витрат виконавчого апарату районної ради.

 Прийнято рішення про зняття з контролю рішень районної ради у зв’язку із їх виконанням. 

 Також були внесені зміни до рішення районної ради щодо затвердження передавальних актів матеріальних цінностей та активів  закладів освіти.

Крім того, прийняті рішення щодо надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на передачу в суборенду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про розірвання договору оренди нерухомого майна, а також про закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією на праві  оперативного управління майна.

 Також прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж села Романівка та погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Мошурів, а також внесено зміни до рішень районної ради по  погодженню  та затвердженню проекту землеустроющодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць села Онопріївка, села Павлівка Друга та села Кобиляки Тальнівськогорайону.

 Заслухано інформацію щодо стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району. По даному питанню інформував керівник Звенигородської місцевої прокуратури Пархоменко Дмитро Петрович.

 Голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити, подані нею спільно із депутатом обласної ради Володимиром Копійченком та депутатами районної ради.

 На завершення роботи сесії  Валентина Олександрівна подякувала всім за спільну активну роботу, за розуміння, витримку і підтримку впродовж 2019 року, який уже завершується.  Побажала гарних новорічних та Різдвяних свят,кожній родині сімейного добробуту,  здоров’я, любові і процвітання, а Новий 2020 рік, щоб приніс усім такий довгоочікуваний мир.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись