Відбулася 37-а сесія районної ради

  06 грудня 2019 року відбулася 37-а сесія Тальнівської районної ради, яку провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що в міжсесійний період відбулося ряд пам’ятних дат і подій. Зокрема, 21 листопада проводилися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. В цей день в нашій країні вшановували патріотизм і мужність людей, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави. 23 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів, відбулися жалобні заходи та  акція «Запали свічку».

  Присутні вшанували пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, жертв голодоморів, хвилиною мовчання.

 В пленарному засіданні ради взяли участь депутат обласної ради Володимир Копійченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Головуюча привітала колег, які відзначали свій день народження у міжсесійний період та проінформувала, що в листопаді цього року на обласному і загальнодержавному рівні окремі працівники та колективи були відзначені за сумлінну працю.

 Зокрема, згідно Указу Президента України нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня директора товариства «Надія» с. Лісове Кіфу Віру Олексіївну.

 Дипломом першого ступеня на обласному рівні нагороджено Тальнівський районний будинок культури за високі показники мистецької та культурно-дозвіллєвої діяльності.

 За підсумками роботи в 2019 році, серед районів області, найкраще спрацювало управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яке очолює депутат районної ради Маринченко Тетяна Іванівна.

 02 грудня у Верховній Раді України за участю Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування та нагородження відзнаками Українського парламенту представників місцевого самоврядування. Серед нагороджених була Білашківський сільський голова Чмига Любов Степанівна. В минулому році Почесною Грамотою Верховної Ради України був нагороджений Кобринівський сільський голова - Книш Юрій Борисович.

 Валентина Олександрівна привітала всіх з успіхом, подякувала за високий професіоналізм, відданість справі та побажала здоров'я, достатку і подальших перемог.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Першим розглядалися внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

 Депутати заслухали звіт голови районної ради щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради.

 На сесії було затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2020 рік; список присяжних, а також фінансовий план на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня», розглянуто питання щодо оплати праці голови районної ради.

 Заслухали інформацію про діяльність КНП «Тальнівська ЦРЛ» щодо задоволення потреб населення району в спеціалізованій медичній допомозі та про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

  Депутати прийняли рішення щодо надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна.

  Також прийнято рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниць села Лоташеве та  села Піщана Лоташівської сільської ради та про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Павлівка Перша Павлівської сільської ради.

 Заслухано інформацію щодо звітування депутатів районної ради перед виборцями та проведення зустрічей з ними.  По даному питанню інформував голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності Володимир Танцюра.

 По питанню забезпечення громадян району, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну інформували завідувачка комунальним підприємством «Тальнівська центральна районна аптека № 73 Черкаської обласної ради», депутат районної ради Олена Карпенко та Директор-Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня»  Олег Солодько.  Вони, зокрема, зазначили, що кошти на закупівлю препаратів інсуліну виділені і надходять своєчасно. На грудень 2019 року аптека забезпечена інсуліном в повній мірі. Також було відмічено, що незабаром надійдуть кошти для закупівлі зазначених препаратів на січень 2020 року.

  Голова районної ради Валентина Любомська проінформувала депутатів про реагування на звернення депутатів Тальнівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради щодо незадовільного стану автомобільних доріг державного значення в адмінмежах Тальнівського району  та щодо  обслуговування доріг в районі в осінньо-зимовий період.

  На завершення роботи сесії Валентина Любомська привітала всіх присутніх із   святами –  Міжнародним Днем волонтера, Днем Збройних Сил України та Днем місцевого самоврядування.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись