Відбулася 34-а сесія районної ради

   18 листопада 2014 року відбулася 34-а сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь районні обранці, голова районної державної адміністрації Юрій Нечай, помічники – консультанти народного депутата України  Валентина Ничипоренка, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад, керівники сільськогосподарських підприємств та районних громадських організацій, редактори  місцевих ЗМІ.

   Перед початком сесії депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання загиблих наших земляків Віктора Мельниченка, Олександра Моцара, які бралиучасть у проведенні АТО та всіх  загиблих в зоні АТО патріотів України та мирних жителів.

  Далі головуюча привітала депутатів, міського та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та спільно з головою райдержадміністрації вручили Грамоти і Подяки райдержадміністрації і районної ради ряду депутатів ради та сільським головам.

  Депутати в цей день заслухали питання: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2014 року; про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року; про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік» із змінами та ходу виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів.     

   Далі присутні розглянули внесення змін до районної програми «Турбота» на 2011-2014 роки і прийняли районну комплексну програму „Турбота“ на 2015-2020 роки та заслухали питання про хід виконання ряду районних програм.

  Також прийнято на пленарному засіданні ряд рішень, що стосуються управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району.

  Загалом на  пленарному засіданні тридцять четвертої сесії було прийнято 14 необхідних для життєдіяльності району рішень.

    На цьому сесія завершила свою роботу.

Повернутись