Відбулася 32 сесія районної ради

   5 серпня 2014 року відбулася чергова 32 сесія районної ради, яку проводила голова Руснак Н.П. Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих внаслідок подій, які відбуваються в Луганській та Донецькій областях із-за дій сепаратистів підтримуваних Росією.

    Голова районної ради Руснак Н.П. проінформувала депутатів про свою діяльність у міжсесійний період. Зокрема, було направлено більше 15 листів в органи Держказначейства щодо проходження платежів сільських рад, бюджетних установ, 4 рази особисто їздила в м.Черкаси до керівника обласного відділення Держказначейства Гусака Віктора Григоровича і його заступника. І це дало результат. Більше року не вирішувалась питання  оплати житлового будинку для медичного працівника в с.Колодисте – питання вирішено позитивно. По с.Романівка оплачено початок робіт з будівництва сільського водогону, по с.Легедзине – капітальний ремонт вулиці і т.д. Двічі їздила в облвійськкомат по питаннях узгодження діяльності з забезпечення реалізації програми з мобілізації. Завдяки спільним зусиллям з райдержадміністрацією, активній участі заступника начальника фінансового управління Ковалишиної С.О. придбано 27 бронежилетів, а військкоматом забезпечено доставку 21 воїну, які призвані з нашого району. Особисто працювала з керівниками підприємств – цукрового заводу Шкребтієм Іваном Миколайовичем щодо роботи даного підприємства, Мошурівського консервного заводу Кучеренком Миколою Миколайовичем, по виробленню спільних дій по реалізації продукції, з директором щебеневого заводу Орловим Володимиром Анотолійовичем по питанню збереження підприємства. На жаль, на сьогодні не вдається врегулювати конфлікти, які виникають в питаннях використання земель. Руснак Н.П. висловила сподівання, що листи, які нею надіслано в обласну раду, сьогодні ряд звернень передбачається прийняти, ті наради, які відбувались за участю сільськогосподарських товаровиробників, сільських голів і реалізація вироблених при цьому рекомендацій сприятимуть недопущенню в подальшому конфліктів.

   Головуюча вручила Подяку районної ради депутату, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., Почесну Грамоту районної державної адміністрації і районної ради Мошурівському сільському голові Пономаренко  Н.П. та привітала депутатів, голову райдержадміністрації, сільських голів з днем народження, які вони відсвяткували.

   На сесії заслухано інформацію голови районної виборчої комісії  про підсумки виборів депутата районної ради. Присутні привітали Кутову Валентину Валентинівну з обранням депутатом, а голова ради вручила їй посвідчення депутата та побажала активної плідної роботи. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2014 року інформували Сандул Т.В. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, та Гречка В.В. – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 Заслухано інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В. про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року, про внесення змін в районний бюджет на 2014 рік. На сесії затверджено список присяжних; районну програму забезпечення молоді житлом; комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення  матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2015 роки; внесено зміни в програми інформаційного забезпечення населення району; проведення часткової мобілізації на території району; розвитку фізичної культури  і спорту.

   Були проінформовані депутати про виконання програм:  забезпечення потреби району у продовольчому зерні  на 2009-2015 роки; «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки; забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки; зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки. Продовжено контракт з редактором комунального підприємства – редакція районної газети «Тальнівщина», надано згоду на приватизацію квартири та прийнято ще цілий ряд рішень з питань управління об’єктами комунальної власності.

   Депутатів проінформували: голова райдержадміністрації Нечай Ю.М. – про сто днів роботи на посаді, прокурор району Зубенко С.А. – про стан дотримання законодавства  про працю та оплату праці на території району, голова районної ради Руснак Н.П. – про стан реагування на їх звернення, запити, запитання.

   Активно обговорювався депутатами законопроект про внесення змін до  Конституції України. Внесено багато пропозицій, які вирішено узагальнити та направити Верховній Раді України та робочої групи райдержадміністрації для подальшого розгляду.

  Також підтримано депутатські  запити до прокуратури району, до Державної екологічної інспекції в області, Державної казначейської служби в області. Схвалено депутатами звернення до Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради щодо розрахунків з ПАТ «Тальнівське АТП 17137»; до Головного управління Державного агентства земельних ресурсів у Черкаській області щодо врегулювання наявних конфліктів з використання земель державної власності в Тальнівському районі; до Верховної Ради України щодо  прискорення вирішення питання внесення змін до Земельного кодексу України, щодо  проходження технічного контролю транспортних засобів, щодо  внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Повернутись