Відбулася 31-а сесія районної ради

   13 травня 2014 року відбулася 31 сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь районні обранці, голова районної державної адміністрації Юрій Нечай, його заступники, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад, керівники сільськогосподарських підприємств та районних громадських організацій, редактори місцевих ЗМІ.

    Перед початком сесії депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять громадян, які загинули під час подій, які нещодавно відбулися в м.Одесі, в Донецькій, Луганській та інших областях, нажаль продовжуються в окремих регіонах, призвели і продовжують призводити до загибелі людей.

    Далі головуюча привітала депутатів, сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та проінформувала про  участь депутатів у заходах, що відбувалися в цей період.

   Першим питанням, яке розглядалося на сесії, було питання про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.

   Далі депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік» із змінами.

   Депутати в цей день заслухали питання про реорганізацію Тальнівської районної редакції радіомовлення шляхом перетворення в ТОВ «Тальнівська районна редакція радіомовлення» та про зміну назви комунального підприємства – редакція районної газети «Колос Тальнівщини» Тальнівської районної ради.

  Також присутні заслухали інформацію тимчасово виконуючого обов’язки начальника РВ  УМВС України в Черкаській області Голоти І.Д. про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району. З даного питання депутатами прийнято рішення, одним із пунктів якого запропоновано виконуючому обов’язки начальника УМВС України в Черкаській області Пустовару В.В. розглянути питання щодо призначення Голоти Ігоря Дмитровича начальником Тальнівського РВ УМВС України в Черкаській області.

     З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

     На цьому сесія завершила свою роботу.

Повернутись