Відбулася 30-та сесія районної ради

 

11 квітня 2014 року відбулася  30  сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники установ, організацій, представники районних засобів  масової інформації та громадських організацій.

Перед розглядом питань порядку денного голова ради привіталадепутатів, сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний періодта в день проведення сесії.

До порядку денного пленарного засідання були внесені  15 питань.

Одним з перших було заслухано інформацію голови районної виборчої комісії  В.Горбаченка  про підсумки виборів та визнання повноважень депутатарайонної ради МельникаМиколиЯковича. Голова ради вручила йому посвідчення депутата районної ради.

Депутати також розглянули питання про виконання районного бюджету за 2013 рік; про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік»; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2013 рік; про програму створення, накопичення та утримання районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2014-2018 роки; про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2011-2014 рокита ін.

Особливу увагу депутати виявили до  питання «Про внесення змін до районної програми проведення часткової мобілізації на території Тальнівського району на період до 2016 року» та інформації військового комісара Тальнівсько - Катеринопільського об’єднаного міського військового комісаріату у Черкаській області В.Кудли .

На пленарному засіданні були також розглянуті питання управління майном районної комунальної власності та організаційні питання щодо депутатської  діяльності.

Поряд з цим, депутатами було підтримано три звернення: до Верховної Ради України щодо внесення змін до Земельного кодексу України,  до Центральної виборчої комісії щодо збереження Тальнівського району як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу та до правоохоронних органів.

В ході  активного обговорення питань були прийняті відповідні рішення.

На цьому сесія завершила свою роботу.

Повернутись