Відбулася 29 позачергова сесія районної ради

      28 березня 2014 року відбулася  29 позачергова  сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь районні обранці, заступники голови районної державної адміністрації, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад та представники районних громадських організацій та місцевих ЗМІ.

   До порядку денного пленарного засідання було внесено два питання про районну програму проведення часткової мобілізації на території Тальнівського району на період до 2016 року та про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI«Про  районний  бюджет на  2014  рік».

   Після інформації по першому питанню військового комісара Тальнівсько-Катеринопільського військового комісаріату Валерія Кудли та обговорення депутатами  було  прийнято відповідне  рішення. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак проінформувала про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік» в частині виконання рішення по першому питанню.

   На цьому сесія завершила свою роботу.

Повернутись