Відбулася 15-а сесія Тальнівської районної ради

    21 серпня 2012 року відбулося засідання 15 сесії Тальнівської районної ради,  яке проводив заступник голови районної ради Володимир Глухенький. У роботі сесії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови.

    Перед початком сесії головуючий привітав   депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Вручив Подяку Тальнівської районної державної адміністрації  і  районної ради Папужинському сільському голові Савчук Н.Є. Також подякував депутатам за активну участь в приведенні робіт по впорядкуванню прилеглої  території біля пам’ятки архітектури державного значення «Мисливський замок» у                       м. Тальному.   

   Депутати затвердили порядок денний сесії, згідно якого було розглянуто 21 питання.

   Жваво обговорення проходило при розгляді питань виконання Програми соціально-економічногота культурногорозвитку району  в                     І півріччі 2012року та ходу реалізації районної програми «Будуємо нову Тальнівщину» разом з Президентом Українина 2011-2015 роки, з яких інформувала начальник управління  економіки райдержадміністрації Тетяна Карачун.  Нею, зокрема,  відзначено, щов І півріччі 2012 року був роком напруженої праці та впровадження реформ, розпочатих Президентом України Віктором Януковичем. Завдяки цьому економіка району працює злагоджено і ця тенденція є стабільною й позитивною. За рейтинговими показниками у І  півріччі  район зайняв 5 місце.

    Вона зауважила, що районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування разом із депутатами займали активну позицію щодо реалізації реформ у районі.

         Далі депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету заІ півріччя2012 рокута внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік, доповідала з даного питання начальник фінансового управліннярайдержадміністраціїНаталія Шпичак.

   Особливу зацікавленість депутатів викликав розгляд питань про Програму захисту прав споживачів у Тальнівському районі на 2012-2016 роки, цільову програму впровадження в Тальнівському районі проекту ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» на 2012 – 2015 роки. Заслухано інформацію про хід виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів.  Під час  обговорення було заслухано про вжиті заходи щодо вирішення низки проблемних питань та запропоновано виконавцям продовжити  роботу з її реалізації, а виконкомам сільських рад – надати субвенцію районному бюджету для реалізації заходів  Програми.

      Також на сесії було розглянуто ряд питань щодо оренди комунального майна, списанню з балансу ряду основних засобів спільної власності територіальних громад сіл і міста району.

   Відповідно подання територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області, врахувавши пропозиції трудових колективів, громадських організацій було затверджено в кількості 10 осіб список присяжних, які постійно проживають на території району.

   Депутатами підтримано запит депутата Ротаєнка В.М. щодо проведення робіт з реконструкції приміщення під районний музей хліборобства та відновлення його роботи.

        Щодо цих та інших питань були  прийняті відповідні рішення.

Повернутись