Відбулася 13 (позачергова) сесія районної ради VI скликання

     19 квітня 2012 року відбулося засідання позачергової сесії Тальнівської районної ради, яке проводив заступник голови районної ради Володимир Глухенький. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, міський голова.  

       Головним питанням сесії було виділення коштів на закупівлю послуг з гемодіалізу. Депутатів районної ради було проінформовано, що в районі проживає 6 осіб, які потребують такого життєво необхідного методу лікування. В зв'язку з цим прийняте рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 № 11-4 "Про районний бюджет на 2012 рік" із змінами", яким надано субвенцію обласному бюджету на вищевказані цілі.  

      Крім того, депутатом районної ради Нестругіною Л.М. був внесений на розгляд сесії запит про відновлення в районі Алеї Героїв Радянського Союзу та Героїв Соціалістичної Праці - уродженців району, який активно обговорений та підтриманий депутатами.

      Обговорено також відповідь на депутатський запит Глийового М.С. щодо розміру орендної плати за землю, який підтримано на попередній сесії.

Повернутись