Відбулася 12 сесія районної ради VІ скликання

      2 березня 2012 року відбулося засідання чергової сесії Тальнівської районної ради, яке проводив заступник голови районної ради Володимир Глухенький. У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови.  
      Спочатку депутати заслухали та обговорили звіт про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2011 рік та хід реалізації районної програми «Будуємо нову Тальнівщину» на 2011-2015 роки, як іпредставив заступник голови райдержадміністрації Володимир Копійченко. Ним, зокрема, було відзначено, що 2011 рік був роком напруженої праці та впровадження реформ, розпочатих Президентом України Віктором Януковичем. Завдяки цьому економіка району працює злагоджено і ця тенденція є стабільною й позитивною.
      Він зауважив, що районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування разом із депутатами займали активну позицію щодо реалізації реформ у районі.
      Далі депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік.
      Особливу зацікавленість депутатів викликав розгляд питань про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Тальнівському районі на 2011-2020 роки та про внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів. Під час їх обговорення було заслухано вжиті заходи щодо вирішення низки проблемних питань та дано рекомендації відповідним виконавцям програм.
      На розгляд та затвердження сесії також було внесено ряд важливих для району програм, зокрема: Програму зайнятості населення Тальнівського району на 2012-2014 роки, районну програму, спрямовану на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2015 роки, районну Комплексну програму «Молодь Тальнівщини» на період до 2015 року, програму інформаційного забезпечення населення району на 2012-2015 роки.
      Щодо цих та інших питань було прийнято відповідні рішення.
Повернутись