Відбулась нарада з головами постійних комісій

  21 червня 2018 року голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна провела нараду із головами постійних комісій Тальнівської районної ради -  з питань регламенту, депутатської діяльності та законності; з питань бюджету та економічного розвитку; з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики; з соціальних та гуманітарних питань;  з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів.

 Також у засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Гречка Володимир Васильович та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій Петрович.

  Учасники наради розглянули пропозиції від районної ради  щодо складу тимчасової комісії з обстеження існуючого стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Тальнівському районі, яка буде створена райдержадміністрацією.

 Запропоновано райдержадміністрації включити до складу комісії з обстеження автомобільних доріг по відповідним напрямках, наступних депутатів районної ради: Бондарчука Володимира Івановича (Лоташівський напрямок); Глийового Михайла Степановича (Лісівський напрямок); Гудзенка Сергія Анатолійовича (Вишнопільський напрямок); Драгана Юрія Миколайовича (Заліський напрямок); Ковальова Анатолія Костянтиновича (Лісівський напрямок); Коваля Валерія Дмитровича (Колодистенський напрямок); КутовуВалентинуВалентинівну  (Зеленьківський напрямок); Марченка Віктора Григоровича  (Онопріївський напрямок); Новицького  Ігоря Валерійовича (Корсунський напрямок); Поперечного  Валентина Анатолійовича (Папужинський напрямок); СарануВалентинуПетрівну (Колодистенський напрямок); Синьогуба Володимира Миколайовича (Потаський, Романівський напрямки); Слінковенка Віктора Дмитровича (Потаський, Романівський напрямки); СлободяникаМиколуАрхиповича (Корсунський напрямок); Тульчинського Сергія Борисовича  (Павлівський напрямок).

 Також розглянуто питання проведення засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради. Запропоновано голові районної ради провести дане засідання 26 червня 2018 року о 10 год. 30 хв. в залі засідань районної ради та винести наступні питання:

 1. Про співробітництво територіальних громад району з питань спільного фінансування закладів охорони здоров’я комунальної форми власності.

2. Про особливості застосування Бюджетного кодексу України при виконанні місцевих бюджетів.

3. Про співробітництво та координацію діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в районі при здійсненні власних та делегованих повноважень.

  На засідання Консультативно-координаційної ради запросити міського, сільських голів, депутатів обласної та районної рад, голову, заступників голови райдержадміністрації, керівників відділів, управлінь райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

  Також головою районної ради Валентиною Любомською спільно із головами постійних комісій обговорено питання проведення чергової сесії районної ради та якості підготовки пакетів документів і дотримання Порядкупідготовки та внесення на розгляд Тальнівської районної ради проектів рішень, затвердженого рішення районної ради від 22.09.2017 № 17-6/УІІ.

   Запропоновано голові районної ради скликати чергову сесію районної ради 13 липня 2018 року на10 год.

  В обговоренні питань, винесених на розгляд, активну участь взяли голови постійних комісій - Танцюра Володимир Васильович,  Заверталюк Лідія Петрівна, Сарана Валентина Петрівна, Ковальов Анатолій Костянтинович та член постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Данилюк Василь Миколайович.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись