Відбулась конференція жителів с.Лоташеве

   17 березня 2016 року голова районної ради В.Любомська  спільно з головою райдержадміністрації В.Клименком, заступником начальника фінансового управління райдержадміністрації С.Ковалишиною , начальником Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції І.Голотою , військовим комісаром Тальнівського районного комісаріату В.Кудлою та депутатом районної ради В.Бондарчуком взяла участь у конференції жителів села Лоташеве.

  Очільник територіальної громади С.Поліщук прозвітував про роботу виконкому сільської ради, про виконання програми соціально-економічного розвитку села,  бюджету  за 2015 рік і означив завдання на перспективу. Жителі села обговорили питання щодо благоустрою населеного пункту, розвитку інфраструктури, бачення подальшого соціального розвитку села, покращення матеріально – технічного забезпечення закладів соціально – культурної сфери та шляхи вирішення проблемних питань.

  Активно розглядалось також питання об’єднання Лоташівської територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

  «Кожна громада варта особливої уваги і підтримки, адже вона є унікальною і допомогти в розв’язання її соціальних та економічних проблем - головне завдання влади. Тільки крок за кроком, день за днем відпрацьовуючи проблеми по кожній території, ми зможемо досягти реальних результатів. І тут важлива позиція сільського голови, від активності та принциповості якого чимало залежить», - підкреслила голова районної ради Валентина Любомська, вкотре наголосивши, що без активної участі кожної територіальної громади перспективний розвиток району неможливий.

  За наслідками обговорення узгоджено створення ініціативної групи для вивчення досвіду уже об’єднаних територіальних громад та повторно розглянути дане питання.

Повернутись