Відбулась конференція жителів села Романівка

25 лютого 2016 року відбулась конференція жителів села Романівка  в якій взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, завідувач сектору інформаційної політики апарату  райдержадміністрації Андрій Цибулько, заступник начальника управління соціального захисту населення  Світлана Гудзенко, представник народного  депутата України Нечипоренка В.М. Іван Кушніренко та керівники сільськогосподарських підприємств, які орендують землю на території сільської ради.  На порядок денний виносився звіт сільського голови та виконавчого комітету Романівської сільської ради за проведену роботу у 2015 році та  питання про доцільність об’єднання Романівської територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». На конференції були присутні 105 жителів с. Романівка.

Сільський голова Галина Полійчук  прозвітувала про виконання програми соціально-економічного розвитку селата виконання бюджету  за 2015 рік, намітила плани на майбутнє. Крім того,  сільський голова проінформувала присутніх, що 11 учасникам антитерористичної операції на Сході України надано земельні ділянки  за рахунок земель Романівської сільської ради, із них 7 осіб жителі  м. Тальне. У співдоповіді взяли участь директор школи Мельнік Н.І., яка прозвітувала про те, що на даний час Романівський навчально-виховний комплекс відвідує 27 учнів шкільного віку та 11 діток дошкільного віку. Діти забезпеченні гарячим харчуванням та всім необхідним для навчального процесу. Завідуючий ФАПом Мороз Л.М.  висловив велику вдячність керівникам сільськогосподарських підприємств, сільському голові  за фінансову підтримку медичного закладу. За спонсорські кошти в 2015 році було замінено вікна, двері та зроблено сходи. Художній керівник  сільського Будинку культури Дмитро Штурхаль  прозвітувався про заходи, які були проведені в 2015 році.

 Піднімалося питання щодо виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери. Запропоновано землевпоряднику сільської  ради спільно з відділом Держгеокадастру в Тальнівському районі вивчити дане питання і вирішити його на користь людей.

Заступник начальника управління соціального захисту Світлана Гудзенко проінформувала жителів села Романівка про зміни в законодавстві щодо оформлення субсидій  на оплату житлово-комунальних послуг, тверде паливо  та скраплений газ. 

Голова районної ради Валентина Любомська ознайомила присутніх із основними положеннями Закону України «Про добровільне об’єднання  громад» та запропонувала жителям села детально ознайомитись із вищевказаним законом та обговорити його на наступному засіданні.

 

Фотозвіт

Повернутись