Відбулась апаратна нарада при голові районної ради

   13 березня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

    Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

     Під час проведення наради Валентина Олександрівна звернула особливу увагу працівників апарату на стан виконання програм прийнятих районною радою та ведення оперативного контролю за документами, які перебувають на виконанні у районній раді.

    Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук проінформував про опрацювання рішень сесії районної ради, яка відбулася 03 березня 2017 року, оприлюднення їх на сайті та розсилку виконавцям.

   Також розглядалися питання по виконанню в повному обсязі рішення районної ради щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади; ведення обліку військовозобов’язаних та надання земельних ділянок учасникам АТО.

   Далі в ході наради було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема, розпорядженням голови районної ради зметою кваліфікованої підготовки питання щодо стану та ефективності використання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району для винесення на розгляд постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, враховуючи пропозиції депутатів районної ради внесені на сесії районної ради 3 березня 2017 року, утворено робочу групу з обстеження об’єктів районної комунальної власності. 15 березня відбудеться її засідання. Заплановано участь голови районної ради у ряді засідань виконкомів сільських рад та загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання.

   До того ж було проінформовано, що 14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативигромадськості, вперше в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день на Співочому полі о 14 годині відбудеться тематичний флешмоб,  в якому запропоновано взяти участь і представникам районної ради.

   За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись