Відбулась 9-а сесія районної ради

   23 вересня 2016 року відбулася 9 сесія Тальнівської районної ради, яку провела її голова Любомська Валентина Олександрівна. В роботі сесії взяли участь  депутати обласної ради Підгорний Анатолій Вікторович, Скіченко Анатолій Петрович, голова райдержадміністрації  Клименко Василь Петрович.

   Перед початком сесії, депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого в серпні цього року на сході України 20-річного героя АТО Івченка Василя Васильовича із с.Папужинці та учасника АТО Щербенка Олександра Олексійовича, який трагічно загинув 21 вересня, а також бійців і мирних жителів, які загинули в зоні проведення АТО.

  В подальшому голова районної ради спільно із головою райдержадміністрації  привітали депутата районної ради Скіченка Миколу Дмитровича із 70-річчям від дня народження, який він відмічає 23 вересня, в день проведення сесії та вручили вітальну адресу, коровай і квіти. Від командування військових частин за моральну та матеріальну підтримку військовослужбовців були вручені подяки депутатам районної ради Лаціні Павлу Олександровичу, Тульчинському Сергію Борисовичу, Лоташівському сільському голові Поліщуку Сергію Васильовичу.

  За дорученням обласної ради та обласної державної адміністрації  керівники району вручили Почесну відзнаку «За заслуги» депутату Черкаської обласної ради Скіченку Анатолію Петровичу.

  Враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях профільних постійних комісій та президії,  затверджено порядок денний сесії.

  Прийнято рішення з питань: про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2016 року»; про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року; про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами; про районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020 роки; про районну комплексну Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському районі на 2016-2017 роки; про Програму  удосконалення роботи органів виконавчої влади в Тальнівському районі на 2016-2017 роки;  про внесення змін до районної програми «Турбота»на 2015-2020 роки; про хід виконання Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва в Тальнівському районі на 2011-2020 роки; про хід виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки; про хід виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2015-2018 роки; про реорганізацію Тальянківської та Веселокутської сільських лікарських амбулаторій в амбулаторії загальної практики сімейної медицини; про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів; про погодження призначення директора Тальнівської дитячої музичної школи; про затвердження звіту про незалежну (експертну) оцінку об’єкта, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району; про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2007 № 8-4 «Про регіональну премію імені Федора Мицика»; про переукладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; про затвердження статуту Колодистенського навчально-виховного комплексу «дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; про внесення змін до статутів навчальних закладів району; про внесення змін до установчих документів Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо реформування сільськогосподарського землекористування.

   Голова районної ради  Валентина Любомська звернулась до присутніх щодо неправдивого  висвітлення окремими ЗМІ  ходу проведення попередньої сесії та прийняті депутатами рішення, а також про її участь в масових заходах. Вона, зокрема, зазначила що завжди намагається працювати відкрито, гласно. Вся інформація про її діяльність, діяльність депутатів завжди оприлюднюється на офіційному сайті районної ради. Подані проекти рішень та доопрацьовані виконавчим апаратом проекти, прийняті рішення, інша інформація систематично і оперативно оприлюднюється і є доступною для всіх. Рада працює відкрито і прозоро. Звертаюсь до представників ЗМІ, керівників громадських організацій. Відповідно статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

  Прошу не намагатись вивести мене особисто та районну раду за межі повноважень, щоб потім звинуватити у перевищенні повноважень, що тягне за собою притягнення до відповідальності, а мене, як посадової особи, звільнення з роботи за це.

   Хочу наголосити, я дотримуюсь принципу рівності, законності в стосунках з усіма незалежно від політичних, релігійних, етнічних чи інших поглядів. Однаково виважено в  правовому полі будую свої стосунки з громадянами, керівниками, але якщо вбачаю, що дії когось шкодять Тальнівській громаді, Україні, намагаюсь вплинути, щоб не допустити цього.

   Свобода слова і вільне вираження своїх поглядів і переконань гарантоване Конституцією України. Хотілося б, щоб ми в своїх діях забули про партії, а  пам’ятали про людей, не принижували їх, не переступали межу людяності, порядності і моралі.

  Прошу журналістів, не забувайте, що крім прав, ви маєте і обов’язки. Зокрема, подавати для публікації об’єктивну і достовірну інформацію. Окремі ЗМІ якось швидко змінили зміст своїх публікацій. То хвалили окремих постійно, а про інших йшов лише один негати. А зараз навпаки. Яка ж причина? Прозріваєте чи …. заробляєте? Впевнена, що правда рано чи пізно переможе, а замовники брехні стануть відомими. Переважна більшість з присутніх тут не збирається залишати Тальнівщину. Тому давайте будемо діяти так, щоб в недалекому і далекому майбутньому нам не було соромно за невиважені наші дії.

  Думаю, що даним виступом я дала відповідь на всі запитання, які ставилися до мене особисто в деяких засобах масової інформації.

  Дякую всім за розуміння і підтримку. Сподіваюсь на конструктивну критику та співпрацю.

  По завершенню розгляду питань порядку денного сесії Любомська В.О.  проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити подані депутатами районної ради та подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці та проведенні сесії.

  Про стан вирішення звернень учасників АТО щодо надання їм земельних ділянок інформував начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Сикалов Геннадій Анатолійович. Про стан забезпечення пільгових категорій населення району пільгами на проїзд інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гудзенко Світлана Вікторівна. Про дотримання вимог чинного законодавства в галузі освіти району щодо своєчасної виплати заробітної плати та виконання інших фінансових зобов’язань інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Лариса Вікторівна. Про стан готовності районного будинку культури до опалювального сезону 2016-2017 років інформувала начальник відділу культури райдержадміністрації Качур Альона Ісамутдіновна. 

   

Фотозвіт

Повернутись