Відбулась 7-а (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання

   22 червня 2016 року відбулася 7 (позачергова) сесія районної ради, яку провела її голова Валентина Любомська. В роботі сесії взяли участь  депутати обласної ради Копійченко Володимир Петрович,  Юрченко Олексій Віталійович, голова райдержадміністрації  Клименко Василь Петрович.

  Перед початком сесії, в День скорботи і вшанування жертв війни (22 червня), депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та бійців і мирних жителів, які загинули в зоні проведення АТО.

   Враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях профільних постійних комісій та президії,  затверджено порядок денний сесії.

   По першому питанню  було заслухано інформацію голови Тальнівської районної виборчої комісії Надії Оксаниченко про реєстрацію Мельник В.М. депутатом районної ради.

   Прийнято рішення з питань:  про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами; про районну Програму забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки; про надання дозволу на проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна; про звіт головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні (ЦРЛ) про результати фінансово-господарської діяльності Тальнівської ЦРЛ; про переукладання договору оренди частини приміщення Тальнівської ЦРЛ; про погодження клопотання КП «Водоканал» Тальнівської міської ради щодо отримання спеціального дозволу на користування ділянками надр з метою геологічного вивчення. Затверджено  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.        

    Проект рішення щодо реорганізації Романівського НВК І-ІІ ступенів - не підтримано.

   Депутатами Тальнівської районної ради схвалені звернення до  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необґрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та врегулювання питання передачі в оренду земельних ділянок під проектними польовими шляхами.

   На завершення Валентина Любомська подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці і проведенні сесії.

Фотозвіт

Повернутись