Відбулась 6-а сесія районної ради сьомого скликання

   26 травня 2016 року відбулася чергова сесія районної ради, яку провела її голова Валентина Любомська. В роботі сесії взяли участь голова Черкаської обласної ради Вельбівець Олександр Іванович, депутати обласної ради Копійченко Володимир Петрович, Підгорний Анатолій Вікторович, Юрченко Олексій Віталійович, Скіченко Анатолій Петрович.

  Перед початком сесії депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлого депутата районної ради Миколи Шевченка та захисників України, мирних жителів, які загинули в зоні проведення АТО.

   Враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях профільних постійних комісій та президії,  затверджено порядок денний сесії.

  По першому питанню голова райдержадміністрації Василь Клименко виступив із звітом про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень. Прийнято рішення з питань:  про стан фінансово-господарського забезпечення закладів освіти Тальнівського району, про виконання  районного бюджету за І квартал 2016 року, про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016-2021 роки, про хід виконання Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки, про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, про оптимізацію мережі навчальних закладів району, про погодження призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівської районної ради, про надання дозволу на передачу в оренду майна, передачу частини музейних предметів.

  Внесено зміни в районний бюджет на 2016 рік та до районних програм функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період та до Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Тальнівському районі на 2016 рік. Внесено зміни в рішення районної ради від 12.08.2013 № 22-14 «Про  перелік об’єктів (суб’єктів) спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району».

    Враховуючи внесені райдержадміністрацією пропозиції, районною радою прийнято рішення про надання матеріальної допомоги 5 онкохворим громадянам району, затверджено 4 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

   В зв’язку із утворенням в районній раді ще трьох депутатських францій було прийнято рішення про внесення змін у персональний склад президії районної ради.

  Депутатами Тальнівської районної ради схвалено звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства України щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат для перевезення пільгових категорій громадян та до Президента України щодо відновлення Тальнівського району як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу.

  При розгляді питань  порядку денного сесії районної ради взяв активну участь та вніс цілий ряд конструктивних пропозицій голова обласної ради Олександр Вельбівець.

  На завершення Валентина Любомська подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці і проведенні сесії.

Фотозвіт

Повернутись