Відбулась 43-я сесія Тальнівської районної ради

 09 жовтня 2020 року відбулося пленарне засідання 43-ї сесії Тальнівської районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

 Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 7 жовтня 2017 року перестало битися серце прекрасної людини, вірного патріота України, депутата Тальнівської районної ради, справжнього хлібороба Скіченка Миколи Дмитровича.

 Нажаль, не зважаючи на домовленості про перемир'я, бойовики їх порушують та продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни. 

 Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та пам'ять колеги Скіченка Миколи Дмитровича хвилиною мовчання.

 В пленарному засіданні ради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники бюджетних установ, представники засобів масової інформації району.

 Голова районної ради Валентина Любомська спільно із головою райдержадміністрації Олександром Цимбалом вручили нагороди. Зокрема, Почесною грамотою Черкаської обласної ради за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею нагороджено Тальянківського сільського голову Шилкіна Івана Миколайовича.

 Також ними вручено Почесну грамоту депутату обласної ради Копійченку Володимиру Петровичу.

 Керівники району з нагоди ювілейного дня народження вручили вітальну адресу районної ради та районної державної адміністрації Лащівському сільському голові Дворніковій Тамілі Василівні.

 Валентина Олександрівна привітала депутата районної ради Карпенко Олену Анатоліївну, яка відзначала свій день народження у міжсесійний період. Побажала міцного здоров'я, невичерпної енергії, сонячного тепла,  добробуту, благополуччя й мирного неба над головою.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Депутати розглянули і прийняли рішення про внесеннязмін до районногобюджету на 2020рік. По даному питанню доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

   Також депутатами підтримано внесення змін до фінансових планів на 2020 рік комунальних некомерційних підприємств «Тальнівська центральна районна лікарня» та «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 На пленарному засіданні затверджено план розвитку комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня».

   На сесії депутатами прийнято рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району майнових прав юридичних осіб - комунальних некомерційних підприємств  «Тальнівська центральна районна лікарня» і «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», їх нерухомого, рухомого майна та інших необоротних активів  у комунальну  власність  Тальнівської об’єднаної територіальної громади; про передачу інших цілісних майнових комплексів, будівель із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

 Затверджено ліквідаційний баланс Кобриновогребельського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Ромашка» Тальнівської районної ради; передавальний  акт Тальнівського районного методичного кабінету, а також Звіт про незалежну оцінку об’єкта комунальної власності адміністративної будівліз підвалом.

 Депутати підтримали рішення про укладання договору оренди з Черкаською дирекцією АТ «Укрпошта» на частину приміщення будівлі гаражів, які є об’єктом  спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району.

 Також надано в оренду частину адміністративної будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району без проведення аукціону для розміщення Тальнівської районної державної адміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації та Центрального міжрегіонального правління Міністерства юстиції.

 На сесії було прийнято рішення про призначення шляхом укладання контракту Михайлової Тетяни Василівни директором комунальної установи «Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

 Голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал, заступник директора КНП «Тальнівський ЦПМСД» Наталія Тимченко та завідувач педіатричним відділенням КНП «Тальнівська ЦРЛ», голова профспілки медичних працівниківОлександра Назарук проінформували депутатів про ситуацію в районі із захворюванням на коронавірусну хворобу та стан надання медичними закладами допомоги хворим.

  Голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про реагування на звернення депутатів районної ради та подякувала учасникам пленарного засідання за плідну і конструктивну роботу.

Виконавчий апарат районної ради      

Фотозвіт

Повернутись