Відбулась 36-а сесія районної ради

   23 січня 2015 року відбулася  36 сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь районні обранці, голова районної державної адміністрації Юрій Нечай, помічники – консультанти народних  депутатів України Валентина Ничипоренка та Геннадія Бобова, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад, керівники сільськогосподарських підприємств та районних громадських організацій, редактори   місцевих ЗМІ.

    На сесію прибуло 46 депутатів із 55 обраних.

  Перед початком сесії депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання всіх  загиблих в зоні АТО патріотів України та мирних жителів.

    Далі головуюча привітала депутатів та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та спільно з головою райдержадміністрації вручили Почесну Грамоту райдержадміністрації і районної ради  депутату Ротаєнку В.М. і Почесну Грамоту Черкаської обласної організації волонтерів переможцю волонтерського руху у 2014 році   Шевченку М.В.

  Депутати в цей день заслухали питання про Програму соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2015 рік та про  районний бюджет на 2015 рік, по яких відповідно доповідали начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна  Сандул і начальник фінансового управління Наталія Шпичак. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук виступив перед депутатами з питанням щодо виконання плану роботи районної ради за 2014 рік та затвердження плану роботи ради на І півріччя 2015 року.

  Далі присутні розглянули ряд інших питань порядку денного. В тому числ іпитання  про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки  земельних  ділянок та затвердили Статут Тальнівської центральної районної лікарні у новій редакції.

  Також  депутати обирали заступника голови районної ради, але в результаті голосування заступника не було обрано.

  Депутати прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України щодо надання пільг громадянам, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи та ряд депутатських запитів.

  Загалом, на  пленарному засіданні тридцять шостої сесії було прийнято 14 необхідних для життєдіяльності району рішень.

  На цьому сесія завершила свою роботу.         

Повернутись