Відбулась 33-я сесія районної ради сьомого скликання

 18 червня 2019 року відбулася 33-я сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання, яку провела депутат районної ради Валентина Любомська.  

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що впродовж травня-червня відбулися заходи з відзначення та вшанування захисників та визволителів нашої держави. Нажаль, і сьогодні йде війна на Сході України та продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил.

 Присутні вшанували пам’ять загиблих патріотів та захисників України,  бійців і мирних жителів у зоні проведення операції об'єднаних сил, хвилиною мовчання.

  Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяв участь депутат обласної ради  Володимир Копійченко, перший заступник  голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Валентина Любомська привіталадепутатів обласної та районної ради, міського та сільських голів, які відзначали свій день народження у міжсесійний період. Побажала міцного здоров'я, невичерпної енергії, сонячного тепла,  добробуту, благополуччя й мирного неба над головою.

  А також повідомила, що команда сформована з депутатів районної, міської, сільських рад та сільських голів району взяла участь у фінальних змаганнях за програмою обласної спартакіади депутатів всіх рівнів. Депутат районної ради Микола Слободяник виборов перше місце у змаганнях з шахів. В складі збірної команди області вінв зяв участь у фіналі Всеукраїнської спартакіади.  За дорученням керівництва обласного фізкультурно-спортивного товариства вручила Миколі Архиповичу Грамоту і медаль. Також подякувала всім учасникам спартакіади, що знайшли час і можливість, незважаючи на зайнятість, взяти участь у змаганнях і гідно представити Тальнівський район, який зайняв в обласних змаганнях загальнокомандне 7 місце.

 Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Першими розглядалися фінансові питання - виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та  внесеннязмін до районногобюджетуна 2019 рік із змінами по яких доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

 Також депутатами затверджено Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Тальнівському районі на період 2019-2020 років.

 Метою даної Програми є удосконалення соціально-економічних, організаційних умов для створення та розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств, стійкої системи їх підтримки, забезпечення безпосереднього доступу до організованого аграрного ринку особистим селянським, фермерським господарствам, підвищення рівня зайнятості та добробуту сільського населення.

 Депутати заслухали хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю «Обдарована особистість» на 2018-2021 роки та хід виконання районної програми створення та ведення містобудівного кадастру на 2015-2018 роки.

  На сесії головний лікар Ганна Данилюк інформувала про діяльність КНП «Тальнівський ЦПМСД» Тальнівської  районної  ради.

  Відзначено, що центр первинної медико-санітарної допомоги розпочав свою роботу з 01 грудня 2017 року. Структура закладу складається із 23 ФАПів, 1 міської та 6 сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини. В 2018 році закладом проводилася робота по отриманню ліцензії на впровадження медичної практики, реєстрації в системі Е-Helsiта розпочато кампанію підписання декларацій з лікарем (станом на 03.06.2019 71,9% пацієнтів заключили декларації). За кошти депутатів обласної ради, районного, міського та сільських бюджетів придбано комп’ютерну техніку для лікарів, придбано медичне обладнання. Коштами Лоташівської сільської ради облаштовано новий сучасний ФАП у с. Піщана. У січні 2019 року центром укладено договір з Національною Службою Здоров’я України і отримано нову ліцензію, відповідно до чого заклад почав фінансуватися за новою моделлю фінансування «кошти за пацієнтом». Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я  та з метою збалансування доходів і витрат установи в 2019 році проведено процес формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в Тальнівському районі. Крім того,  запроваджено виписку електронних рецептів по програмі «Доступні ліки». За наслідками прийнято відповідне рішення.

  Також було продовжено термін дії договору оренди частини приміщення адмінбудівлі з Головним управлінням статистики у Черкаській області та надано дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договору оренди майна для розміщення Тальнівської підстанції Звенигородської станції швидкої медичної допомоги філії Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради.

  Депутатами затверджено акт приймання-передачі приміщення ФАПу в с. Піщана.

 Також прийняті рішення про реорганізацію шляхом поділу, приєднання Заліського та Кобриновогребельського навчально-виховних комплексів і створення комісії з реорганізації  даних закладів.

 Директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чубань  Сергій Васильович детально проінформував присутніх про стан утримання та ремонту автомобільних доріг району в 2019 році. По даному питанню також інформував перший заступник голови райдержадміністрації Гречка Володимир Васильович.

 Про результати діяльності Звенигородської місцевої прокуратури на території Тальнівського району інформував керівник Звенигородської місцевої прокуратури Пархоменко Дмитро Петрович.

 Також було заслухано інформацію щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території району. По даному питання інформував начальник Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного  управління Національної поліції у Черкаській області Голота Ігор Дмитрович.

  На завершення роботи сесії головуюча Валентина Любомська привітала всіх присутніх  з  наступаючими святами – Днем державної служби, Днем Конституції України та Днем молоді.

 Побажала всім миру, розвитку економіки, соціального захисту для незахищеної категорії населення, створення таких умов для праці, щоб молодь залишалася в рідній країні.

                                                               Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись