Відбулась 33 сесія районної ради

   23 вересня 2014 року відбулася 33 сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Руснак. В засіданні взяли участь районні обранці, голова районної державної адміністрації Юрій Нечай, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад, керівники сільськогосподарських підприємств та районних громадських організацій, редактори   місцевих ЗМІ.

   Перед початком сесії депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в зоні АТО та померлого нашого земляка, хлібороба з діда-прадіда, учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні, ветерана праці, ініціатора і безпосереднього активного учасника газифікації Тальнівського району Кравчука Антона Микитовича.

   Далі головуюча привітала депутатів, сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та депутата районної ради Скіченка Миколу Дмитровича, який сьогодні відзначає свій день народження, проінформувала про  робочий візит в район голови обласної ради Валентини Коваленко.

  Голова районної ради привітала Майданецького сільського голову із зайнятим третім місцем за підсумками проведення щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду.

 Також головуюча за дорученням командира військової частини, підполковника Сергія Мельничука, вручила Подяки від бійців батальйону «Айдар»  Гордашівській, Кривоколінській, Лісівській сільським громадам, районній спілці сільськогосподарських підприємств та трьом громадянам - жителям Тальнівщини за активну громадську позицію в складний час та підтримку боєздатності воїна-захисника і надання гуманітарної допомоги. Озвучила лист вдячності  командування військової частини Тальнівській  самообороні та Тальнівсько - Катеринопільському об’єднаному міському військовому комісаріату у Черкаській області.

   Першим питанням, яке розглядалося на сесії, було питання про внесення змін до рішення районної ради від 05.08.2014 № 32-1/УІ «Про внесення змін до районної програми проведення часткової мобілізації на території Тальнівського району на період до 2016 року».

  Далі депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI «Про  районний  бюджет на  2014  рік» із змінами.

   Потім заслухали  звіт  голови  постійної  комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.

  Також присутні розглянули про хід виконання Програми захисту прав споживачів у Тальнівському районі на 2012-2016 роки, про стан виконання районної програми „Турбота” на 2011-2014 роки та про хід виконання «Програми розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств Тальнівського району на 2011-2020 роки», питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл і міста району.

   З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

  На цьому сесія завершила свою роботу.

Повернутись