Відбулась 32-а сесія районної ради сьомого скликання

 26 квітня 2019 року відбулася 32-а сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання, яку провела депутат районної ради Валентина Любомська.  

 Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що вісторії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце гострим болем.

 Сьогодні – 26 квітня – День Чорнобильської трагедії, яка забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління. Масштаби цієї аварії могли б бути набагато більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації її наслідків, серед яких були і уродженці нашого району. Ми віддаємо данину живим ліквідаторам і схиляємо голови у скорботі перед світлою пам’яттю загиблих ліквідаторів аварії, подвиг яких навічно залишиться у пам’яті українського народу.

 Нажаль, і сьогодні продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської трагедії, справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.

 Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяв участь депутат обласної ради  Володимир Копійченко, перший заступник  голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Першим було розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2019 рік по якому доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

  Також депутати внесли зміни до районної програми утилізації, непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів.

 На сесії було прийнято рішення про заснування Всеукраїнського фестивалю-конкурсу на краще виконання  пісні про матір «Мамо рідна, ти моя молитва».

  Метою проведення даного фестивалю-конкурсу є піднесення ролі матері в суспільстві і житті нації, пошук та підтримка талановитих молодих виконавців, авторів пісень, підвищення їх творчої активності, виховання почуття любові до найдорожчої людини на землі – Матері. Популяризація української пісні, національної культури, рідного краю.

 Також  затверджено положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс на краще  виконання  пісні про матір «Мамо рідна, ти моя молитва», посадовий склад організаційного комітету та положення про організаційний комітет з підготовки  проведення фестивалю-конкурсу.

 Депутатами затверджено структуру та граничну чисельність КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради.

 Депутати також підтримали безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Лоташівської територіальної громади приміщення ФАПу.

 Також прийняті рішення про реорганізацію шляхом перетворення Білашківської загальноосвітньої школи та Колодистенського навчально-виховного комплексу та про реорганізацію шляхом поділу та приєднання Лащівського та Романівського навчально-виховних комплексів

 На сесії прийнято рішення про автономізацію закладів освіти Тальнівського району. Запропоновано з 01.09.2019 року перевести на академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію всі типи закладів загальної середньої  освіти  Тальнівської районної ради, Тальнівський районний методичний кабінет, комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Тальнівської районної ради, комунальний заклад «Тальнівський районний центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді», засновником яких є Тальнівська районна рада.

 Також прийнято рішення про створення комісії з реорганізації  закладів освіти, які належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

 Депутатами районної ради схвалено звернення до Центральної виборчої комісії щодо утворення (відновлення) Тальнівського одномандатного виборчого округута надано дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району.

 На завершення роботи сесії головуюча Валентина Любомська привітала всіх присутніх із наближенням великого свята -  Великодня. Та побажала, щоб урочисті Великодні передзвони принесли до кожної оселі достаток і злагоду,  а торжество пасхальних днів сповнювало серця вірою у краще майбутнє, благодаттю, милосердям і примиренням.

 Щоб наступив мир у нашій державі, а в кожній родині панувало щастя, любов та благополуччя, щирість та добро у взаєминах, а Великдень допоможе   згуртуватись для добрих справ.

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Повернутись