Відбулась 31-а сесія районної ради

  15 березня 2019 року відбулася 31-а сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Валентина Любомська.  

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що в січні – березні 2019 року було відзначено цілий ряд подій, які в різні часи відбувались в нашій державі та районі.

  Зокрема,  день 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. В цей день вшановували пам'ять наших героїв, які загинули в зоні АТО.27 січня –день вшанування  пам'ятіжертв Голокосту.

 29 січня українці згадували події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

 15 лютого – День вшанування учасників бойових дійна території інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

 20 лютого в Україні відзначався День Героїв Небесної Сотні, серед яких і наш земляк – Юрій Паращук.

 9 березня українці та вся світова спільнота відзначали день народження нашого пророка Тараса Шевченка і вшановувалийого пам’ять.

 14 березняна вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України ми відзначалиДень українського добровольця.

 Нажаль, і сьогодні продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил,захищаючи незалежність нашої Вітчизни. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, стали яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі, хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо наших героїв!

Вічна пам'ять героям минулого!

Вічна слава захисникам України!

Миру нам на рідній землі!

 Слава Україні! 

 Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяли участь голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, депутати обласної ради Анатолій Підгорний, Анатолій Скіченко, Володимир Копійченко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, депутати міської ради, керівники територіальних органів виконавчої влади, керівники підприємств, установ, сільськогосподарських формувань, підприємці, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Голова районної ради Валентина Любомська привітала депутатів районної ради, сільських голів та старост, які відзначали свій день народження у міжсесійний період. Побажала, щоб постійними супутниками у  житті були  мир і злагода, міцне здоров’я, достаток і родинний затишок.

 Валентина Олександрівна проінформувала присутніх про кадрові зміни, які відбулися в міжсесійний період. Зокрема, начальником Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури призначено Очеретяного  Максима Сергійовича.

 Також голова районної ради нагадала, що з 1 січня 2019 року розпочався  черговий етап електронного декларування в Україні. Відповідно Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

 А також звернулаувагу на необхідність вчасного заповнення та опублікування до 1 квітня 2019 року щорічної декларації за 2018 рік.

 Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Першим розглядалося питання виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 2018 рік. Відмічено, що діяльність  районної влади у 2018 році була направлена на запровадження принципів прозорості та відкритості в управлінні районом, посилення позитивних тенденцій в усіх сферах районної економіки, здійснення модернізації інфраструктури та запровадження заходів з енергозбереження, проведення комплексу заходів підтримки малозахищених верств населення району.

  Потім депутати перейшли до розгляду фінансових питань, з яких доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Зокрема, було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік та до районного бюджету на 2019 рік, а також заслухано виконання районного бюджету за 2018 рік.

 Депутатами затверджено ряд районних програм. Зокрема, комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення матеріально - технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019 - 2020 роки; районну програму „Територіальна оборона“ на 2019 - 2020 роки; Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2019-2022 роки; Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2019 рік; Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі № 7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2019-2020 роках; Програму  вдосконалення  надання вторинної медичної допомоги населенню Тальнівського району на 2019 – 2021 роки.

 Також внесено зміни до: Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2018-2020 роки; районної програми медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки.

 Депутатами також розглянуто хід виконання районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

 На сесії прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області.

 Також затверджено Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району та акт приймання-передачі сектором культури Тальнівської райдержадміністрації адмінбудівлі.

 Прийнято рішення про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, а також рішення про зняття з контролю рішень районної ради, які вже виконані, або в яких закінчився термін дії.

  Депутатами  районної ради схвалено звернення до Кабінету Міністрів України щодо соціальних нормативів використання природного газу для індивідуального опалення.

 Також депутатами погоджено внесення змін до регламенту Тальнівської районної ради, надання права підпису. Та підтримане дострокове припинення повноважень голови Тальнівської районної ради Любомської В.О.  без  припинення повноважень депутата цієї ради, в зв’язку із призначенням її на посаду голови Тальнівської районної державної адміністрації.

 Голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець привітав Валентину Любомську, вручив їй посвідчення і квіти та побажав натхнення, витримки, розуміння і підтримки колег у виконанні поставлених завдань.

 З призначенням на посаду Валентину Олександрівну привітали депутати районної ради, апарат райдержадміністрації, сільські голови.

 Також Олександр Іванович презентував присутнім стратегію розвитку Черкаської області у 2019 році, зокрема і Тальнівського району.  Детально зупинився на розвитку галузей медицини, освіти в т.ч. інклюзивної  та професійно-технічної освіти. Зазначив, що пріоритетним є також розвиток сільських кооперативів, ремонт доріг, розвиток інноваційних шкіл та реалізація інвестиційних проектів.

   На завершення роботи сесії  Валентина Любомська подякувала всім за спільну активну роботу, за розуміння і підтримку.

 В цей день голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець передав спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги типу В для перевезення пацієнтів в невідкладному стані, що потребують медичного супроводу на третинний рівень, Тальнівській підстанції Звенигородської станції швидкої медичної допомоги – філії комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись