Відбулась 30-а сесія районної ради

  21 грудня 2018 року відбулася 30-та сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Валентина Любомська.  

 Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що нажаль, і сьогодні продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил. Присутні хвилиною мовчання вшанували  пам’ять загиблих бійців, справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

 Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації,  сільські голови,  керівники територіальних органів виконавчої влади, ряду господарств та підприємств, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

 Валентина Олександрівна проінформувала присутніх про кадрові зміни, які відбулися в міжсесійний період. Зокрема, що за наслідками проведеного конкурсу  відділом освіти райдержадміністрації з 7 грудня 2018 року призначено Вишневську Тамару Михайлівну на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тальнівської районної ради та укладено з нею контракт на 3 роки. Голова районної ради Валентина Любомська привітала Тамару Михайлівну з призначенням, відмітила її великий досвід роботи в даній галузіта побажала плідної роботи  по забезпеченню права дітей з особливими освітніми потребами  на здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Одними із перших розглядалося питання затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік.

 Метою  Програми є забезпечення активізації економічної діяльності, сприяння вирішенню гострих соціальних проблем населення району за рахунок пожвавлення інвестиційної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, спрямування зусиль на розв’язання існуючих проблемних питань у розвитку різних галузей та сфер діяльності, ефективного використання внутрішніх і зовнішніх можливостей району.      Досягнення запланованих показників передбачається здійснювати шляхом виконання районних та сільських цільових програм, розробка, затвердження та внесення змін до яких проводитиметься виключно з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України та чинних законодавчих і нормативно-правових актів.

 Реалізація Програми забезпечується спільною роботою Тальнівської райдержадміністрації та районної ради разом територіальними органами міністерств і органів місцевого самоврядування в співпраці з громадськими організаціями та суб’єктами господарювання. Депутати після активного обговорення, поданого райдержадміністрацією проекту рішення, затвердили дану Програму.

         Потім депутати перейшли до розгляду фінансових питань, з яких доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Зокрема, було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік та прийнято районний бюджет на 2019 рік.

 Депутатами внесено зміни до районної Програми забезпечення  функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки та до Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки. На сесії прийнято рішення про реорганізацію шляхом перетворення Тальнівської центральної районної лікарнів Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області.

 Також затверджено фінансовий план на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради, Положення про надання платних послуг Тальнівським районним будинком культури та встановлення тарифів на платні послуги.

  В подальшому депутати затвердили план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2019 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки; штатний розпис, кошторис витрат виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.

  Депутати підтримали рішення про виконання плану роботи  районної ради на 2018 рік та затвердження плану роботи на 2019 рік, а також рішенняпро закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією на праві  оперативного управління майна.

 Затверджено 13 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розміщені в адмінмежах Лісівської, Лоташівської, Майданецької, Онопріївської, Павлівської, Лащівської, Шаулиської та Глибочківської сільських рад за межами населених пунктів.   Також погоджено надання щорічної та додаткової відпусток голові районної ради Любомській В.О.  

 Про функціонування закладів бюджетної сфери району в опалювальний період 2018-2019 років та про перспективи проведення робіт з ремонту доріг загального користування в районі в 2019 році інформував перший заступник голови райдержадміністрації  Гречка Володимир Васильович.

 Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Маринченко проінформувала про збір коштів для оплати транспортування гуманітарної допомоги з Німеччини стаціонарному відділенню Тальнівського районного територіального центру. Дана гуманітарна допомога - це багатофункціональні ліжка, матраци, тумбочки,  візки для людей з інвалідністю, ходунці, туалетні стільці. Усе вкрай необхідне для мешканців стаціонарного відділення. Гуманітарна допомога є безкоштовною. Однак, для оплати транспортних послуг необхідно  було 100 тис.грн.

  Організували збір коштів Новицький І.В. - голова спілки фермерів, Любомська В.О. - голова районної ради, Тальнівська районна рада ветеранів війни та праці (Білозор В.В.).

  До збору коштів долучилися: ПП "Есвеліна" (Поперечний В.А.), ПП "Дронго" (Новак І.П.), ПП "Агро відродження ВВ" (Зайченко  В.В.), ТОВ "Урочище Журавське" (Мовчан Л.П.), СФГ "Юрпольське" (Карачун П.В.), СФГ "Агра" (Бойко О.В.), СФГ "Марія"  (Нещадим М.О.), СФГ "Емануіл" (Кравчук А.А.),      СФГ "Фортуна" (Мельниченко С.В.),СФГ "Агро" (Ковальов А.К.),ПСП "Привітне" (Коваль В.Д.),ФГ "Фенікс М" (Маленко В.Б.), ФОП Назаренко О.В., ФОП Маринченко П.П., ФОП Гудзенко С.А., настоятель Петропавлівського храму Отець Михайло Василюк, директор територіального центру Шпичак С.М., депутатиобласної ради Кокодзей В.М.та Копійченко В.П.  Також була висловлена особлива подяка пенсіонерці з с. Майданецького Супрун Галині Максимівні, яка виділила із свого бюджету 2 тис. грн. і передала їх на благодійні цілі.

  За короткий термін кошти було зібрано та перераховано перевізнику.

 Спільними зусиллями зроблено хорошу справу.  Тетяна Іванівна подякувала всім небайдужим людям.

 Далі голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити, подані нею та депутатами районної ради та про рішення Черкаської обласної ради щодо внесення змін до перспективного плану формування громад Черкаської області.

 На завершення роботи сесії  Валентина Любомська подякувала всім за спільну активну роботу, за розуміння, витримку і підтримку впродовж 2018 року, який уже завершується.  Побажала гарних новорічних та Різдвяних свят,кожній родині сімейного добробуту, радісних дитячих посмішок, здоров’я, любові і процвітання, а Новий 2019 рік, щоб приніс усім такий довгоочікуваний мир.

                                                               Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись