Відбулась 2-а сесія районної ради сьомого скликання

   22 грудня 2015 року відбулась чергова сесія районної ради, яку проводила її голова Любомська В.О. В роботі сесії взяли участь представники народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., депутати обласної ради Копійченко В.П., Скіченко А.П., Підгорний А.В., Юрченко О.В., голова районної державної адміністрації Клименко В.П, його заступники, керівники служб райдержадміністрації, представники громадських організацій та політичних партій.

  Перед початком пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в зоні проведення АТО захисників цілісності і незалежності України.

  В подальшому голова районної ради привітала депутатів і сільських голів з днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період, та вручила депутатам посвідчення.

  Депутати затвердили порядок денний і розглянули 26 питань та прийняли рішення з 22 питань. Зокрема, затверджено Регламент районної ради, Положення про постійні комісії та президію районної ради, звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом ради та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2016 рік.

  На сесії також розглянуто і прийнято районний бюджет на 2016 рік та внесено зміни в районний бюджет на 2015 рік. При розгляді даних питань депутат обласної ради Копійченко В.П. вніс ряд пропозицій щодо взаємодії депутатів районної ради з депутатами обласної ради при організації виконання бюджету в 2016 році зосередити увагу на фінансуванні районних програм, наповненні бюджету.

  Депутатами прийнято районні програми розвитку інформаційного простору у районі на 2016-2020 роки; щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної  реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2016-2020 роки; організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки; підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Тальнівському районі на період 2016-2017 років. Крім цього, внесено зміни до районних програм «Турбота»;  по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; «Освіта Тальнівщини»; підтримки та розвитку клубних закладів. На сесії прийнято також рішення про затвердження у новій редакції Статуту Тальнівської ДЮСШ, технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок СФГ «Світлана» в адмінмежах Вишнопільської сільської ради та ряд інших.

  Розглядалось питання обрання заступника голови районної ради, якого за наслідками таємного голосування не було обрано.

 Голова районної ради Любомська В.О. проінформувала присутніх про реагування на звернення депутатів районної ради щодо продовження мораторію на продаж землі та децентралізації влади. З інформацією щодо діяльності райлікарні виступив депутат обласної ради  Юрченко О. В.

Фотозвіт

Повернутись