Відбулась 27-а сесія районної ради

  28 вересня 2018 року відбулося засідання 27-ї сесії Тальнівської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 23 вересня минулого року ми вітали з днем народження, а 7 жовтня цього року мине рік, як перестало битися серце прекрасної людини, громадянина України, вірного патріота нашої держави, надійного товариша і колеги Скіченка Миколи Дмитровича та запропонувала згадати його, переглянувши відеоролик про трудовий шлях Миколи Дмитровича.

  22 вересня -  День партизанської слави. Ми бережемо у своїй пам’яті і серцях світлий спомин про тих, хто на собі відчув усю трагедію кровопролитної  війни. Бо зачепила вона крилом кожну українську родину.

 29 серпня 2018 року Тальнівщина і вся Україна вшановувала пам’ять загиблих жертв «Іловайського котла». 29 серпня 2014 року загинув у зоні АТО Віталій Малиш.

  28 серпня 2018 року минуло два роки, як у зоні антитерористичної операції загинув уродженець нашого району Василь Івченко.

 Нажаль, і сьогодні продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ятьколеги Скіченка Миколи Дмитровича  та справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

 Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Василь Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, територіальних органів, міський та сільські голови, керівники ряду господарств та підприємств, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

  Валентина Олександрівнапривітала депутатів районної ради та  сільських голів, які відзначали свій день народження у міжсесійний період та  побажала, щоб постійними супутниками у житті були мир і злагода, міцне здоров’я, достаток і родинний затишок.

   Потім депутати перейшли до розгляду питань.

 Першим питанням було внесення змін до  районного бюджету на 2018 рік. По даному питанню інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

 Депутатами підтримано внесеннязмін до Програми профілактики злочинності в Тальнівському районі на 2016-2020 рокита до районної Програмизабезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки.

 Заслухано звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку  Олександра Дімітрова про роботу комісії за період з листопада 2015 року по серпень 2018 року. Відмічено, що постійна комісія   здійснює свою діяльність відповідно до Положення про постійні комісії, Регламенту районної ради, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів, проводить активну роботу  з вирішення питань, які знаходяться в її компетенції.

 В подальшому депутати затвердилиПорядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл Тальнівського району.

 Також було внесено зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2018 рік та до рішення районної ради «Про об’єкти (суб’єкти) спільної власності територіальних громад сіл і міста району».

  У ході розгляду депутати обговорили та прийняли рішення по передачі в оперативне управління житлового будинку з допоміжними приміщеннями та земельною ділянкою КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». А також затвердили акт приймання-передачі пам’ятного знаку «Обеліск слави».

 Також надано дозволи Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів та управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

  Депутатами внесено зміни до рішення районної ради «Про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади». Зокрема, відмічено що будівля Тальнівського районного будинку культури відповідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району в особі районної ради та передана на правах оперативного управління Тальнівському районному будинку культури. Даним рішенням затверджено текст договору про встановлення порядку  володіння і користування будівлею умовах користування Тальнівським районним будинком культури та Тальнівською центральною бібліотекою Тальнівської міської ради.  Уповноважено голову районної ради укласти договір про встановлення порядку  володіння та користування будівлею Тальнівського районного будинку  культури, що належить  до спільної власності  територіальних громад сіл та міста  району в особі Тальнівської районної ради з Тальнівською міською об’єднаною територіальною громадою в особі Тальнівської міської ради.

   Затверджено  6 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка проінформував присутніх про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до опалювального періоду 2018-2019 років та про стан надходження та освоєння коштів для проведення робіт з ремонту доріг загального користування в районі. По даному питанню також інформував Сергій Васильович Чубань - директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

 Про оптимізацію системи загальної середньої освіти району інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль.

 Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко проінформувала про звернення міського голови щодо передачі у комунальну власність Тальнівської міської ради Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім» та про перспективи розвитку Тальнівського районного територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг).

 Голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити, подані нею та депутатами районної ради. Зокрема зазначила, що звернення депутатів Тальнівської районної ради щодо реформ в галузях освіти та медицини підтримали депутати районних рад Вінницької, Черкаської, Миколаївської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Чернігівської, Волинської областей. Розповіла про участь у Всеукраїнській нараді – семінарі для представників органів місцевого самоврядування за участю високопосадовців центральних органів влади, народних депутатів України, фахових українських та міжнародних експертів.

 Також голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніхщо зверненнядепутатів районної радипо ремонту доріг і передачі матеріально-технічної бази цілісного майнового комплексу районних філій дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» з відповідним фінансовим ресурсом (затериторіальним принципом їх розміщення) до районної комунальної власностіза пропозицією депутата обласної ради Володимира Копійченка,підтримано обласною радою. Депутатами обласної ради 21 вересня 2018 року схвалено звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про відпрацювання механізму утримання автомобільних доріг місцевого значення у Черкаській  області.

 27 вересня 2018 рокув районі зустрічався з виборцями народний депутат України Валентин Ничипоренко. На звернення голови районної ради, він пообіцяв, щопри зустрічі з головою обласної державної адміністрації Юрієм Олеговичем Ткаченком  порушити і підтримати  проханнядепутатів районної радищодо коштів на ремонт доріг та передачу райавтодорів до районної комунальної власності. Також він пообіцяв зачитати звернення депутатів Тальнівської районної ради щодо реформ в галузях освіти та медицини з трибуни Верховної Ради України, а також ініціювати внесення змін у виборче законодавство  стосовно місцевих виборів. Щоб до місцевих рад обирали не за партійними списками і кандидати не залежали від партій.

 Вона також зазначила, що заслуговує на реагування пропозиція внесена нашим колегою Анатолієм Ковальовим про те, щоб район по виборах народних депутатів не був поділений на три округи, а був один округ. Вжеобрано новий склад ЦВК, обласна рада має внести зміни в план формування територій громад, і наш район має бути однією громадою. Це є серйозним аргументом. Валентина Олександрівна запропонувалапідготувати відповідне звернення і на одній із наступних сесій розглянути йогота запросиладо участі в підготовці такого звернення.

 Валентина Любомська звернула увагу на те, що 1 жовтня  Міжнародний день людей похилого віку та Міжнародний день лікаря, 7 жовтня - День працівників освіти, 8 жовтня – День юриста і запропонувала відвідати ветеранів, привітати лікарів, освітян, юристів зі святами. Повідомила, що з нагоди Днязахисника України (День захисників Вітчизни) передбачається провести 12 жовтня в районному будинку культури загальнорайонний захід і запросила присутніх взяти в ньому участь.

  На завершення роботи сесії Валентина Любомська подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці та проведенні сесії.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись