Відбулась 26 сесія районної ради

  В роботі 26 сесії районної ради, яку провів голова ради Володимир Глухенький, взяли участь районні обранці, заступники голови  районної державної адміністрації, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад.До порядку денного пленарного засідання були внесені  11 актуальних  питань життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.

  Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять громадян, які загинули під час суспільно-політичних протистоянь в країні.

   Далі головуючий привітав депутатів, сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив депутатам районної ради – учасникам 10-ї районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які зайняли перші місця, грамоти і  медалі.

   Першим питанням, яке розглядалося на сесії, було питання про суспільно – політичну ситуацію в Україні. Після активного і тривалого обговорення депутатами  було досягнуто спільної думки та прийнято відповідне рішення.

   Також депутати районної ради одноголосно взяли до відома звіт голови районної ради про діяльність з січня 2013 року по січень 2014 року.

   Депутати в цей день заслухали питання про Програму соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2014 рік та про районний бюджет на 2014 рік,по яких відповідно доповідали заступник голови райдержадміністрації Василь Івченко і начальник фінансового управління Наталія Шпичак. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук виступив перед депутатами з питанням щодо виконання плану роботи районної ради за 2013 рік та затвердження плану роботи на 2014 рік.

  Також, прийнято на пленарному засіданні  рішення, що стосуються освітянської галузі району та управління майном районної комунальної власності.

  З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

Повернутись