Відбулась позачергова 25 сесія районної ради

     В роботі позачергової 25 сесії районної ради, яку провів голова ради Володимир Глухенький, взяли участь районні обранці, голова  районної державної адміністрації  Микола Бардадим, його заступники, керівники бюджетних установ та організацій району.

   Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

   Депутати до запропонованого порядку денного позачергової сесії  внесли питання  про суспільно-політичну ситуацію в країні, яке розглядалось на попередній сесії та депутатами не було досягнуто спільної думки. 

   На сесії заслухали питання про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2011-2013 роки із змінами, з якого інформувала начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Тетяна Маринченко. Далі депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 18-2 «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами, по якому доповіла начальник фінансового управління Наталія Шпичак. Начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації Тетяна Маринченко запропонувала депутатами підтримати рішення про придбання автомобіля інваліду війни, визволителю області та району Сатанівському А.М.

 Жваво обговорення проходило при розгляді питанняпро суспільно-політичну ситуацію в країні.  Депутатами  було прийнято рішення, яким підтримано звернення депутатів  обласної ради до Президента України та жителів Черкаської області з приводусуспільно-політичної ситуації в країні.

   Загалом, на  пленарному засіданні позачергової двадцять п’ятої сесії було прийнято 5 відповідних рішень.

Повернутись