Відбулась 24 сесія районної ради

  В роботі 24 сесії районної ради, яку провів голова ради Володимир Глухенький, взяли участь районні обранці, голова  районної державної адміністрації Микола Бардадим, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка,  Папуша Микола Григорович - заступник директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекномічних звязків облдержадміністрації, Найдан Олег Володимирович - заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад.

  Перед початком сесії головуючий привітав депутатів та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив трьом депутатам Почесні грамоти Черкаської обласної ради і Тальнівської районної державної адміністрації та районної ради.

   Депутати в цей день заслухали питання про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 18-2 «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами, по якому доповіла начальник фінансового управління Наталія Шпичак. Заступник голови районної ради Леся Рушай  виступила перед депутатами зі звітом щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради в 2013 році. Прийнято план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2014 рік.

  Також прийнято на пленарному засіданні ряд рішень, що стосуються освітянської галузі району. Крім того депутати підтримали депутатське звернення щодо відновлення роботи автостанції в селі Тальянки.

  Жваво обговорення проходило при розгляді питання про суспільно-політичну ситуацію в країні. Спільної думки депутатами не було досягнуто та рішення не прийнято.

  Загалом на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії було прийнято 7 необхідних рішень. 

Повернутись