Відбулась 23-я (позачергова) сесія районної ради

  30 березня 2018 року відбулося засідання 23-ї (позачергової) сесії Тальнівської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 9 березня громадяни України та вся світова спільнота відзначала день народження нашого пророка Тараса Шевченка і вшановувала його пам’ять. Також 9 березня – День визволення Тальнівщини від нацизму у роки Другої світової війни. Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. 5 березня ми вшановували пам'ять Євгена Геша, якому виповнилося б 31 рік, який загинув зоні АТО.

  14 березня відзначався День українського добровольця. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

  Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, в зоні проведення АТО бійців і мирних жителів, добровольців, всіх справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.

  Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації  та громадських організацій.

  Валентина Олександрівна привітала голову райдержадміністрації Василя Клименка та депутатів районної ради, які відзначили свій день народження у міжсесійний період та повідомила про кадрові зміни. Зокрема, начальником Тальнівського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській областіпризначено Толдонову Наталію Вікторівну. Голова районної ради привітала її з призначенням та побажала плідної роботи.

  Валентина Любомська проінформувала присутніх, що 22 березня 2018 року в рамках проведення районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування завершилися змагання з волейболу. Участь у змаганнях взяли команди районної  та міської рад, сільських голів та районної державної адміністрації. В складі команди районної ради участь взяли: Сергій Гудзенко, Василь Данилюк, Юрій Драган, Анатолій Ковальов, Валентина Любомська, Валентин Поперечний, Володимир Танцюра, Віталій Карпук.

  За підсумками змагань І місце зайняла команда районної ради, ІІ  – команда сільських голів, ІІІ місце – райдержадміністрації, ІУ – міської ради та побажала і в подальшому всім активно займатись спортом. Для цього є нагода, адже 19 травня ц.р. в м. Городище відбудуться фінальні змагання обласної спартакіади та запросила депутатів записуватись в районну команду з мініфутболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу.

  Валентина Олександрівна нагадала депутатам про необхідність подання декларацій до 1 квітня 2018 року.

 Голова районної ради зазначила, що скликання позачергової сесії зумовлене тим, що головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Майсюк Анатолій Васильович подав до районної ради заяву про звільнення з 31 березня 2018 року у зв’язку з виходом на пенсію. Відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України у разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена виходом на пенсію, власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Згідно Статуту центральної районної лікарні призначення та звільнення головного лікаря відбувається за рішенням районної ради. Щоб дотриматись чинного законодавства, необхідно було скликати позачергову сесію з відповідного питання, про що всім депутатам було надіслано електронною поштою повідомлення і проект рішення.

  Валентина Олександрівна повідомила, що сьогодні відбулись засідання ряду постійних комісій. На засіданні  президії районної ради узагальнено пропозиції,внесені комісіями і сформовано остаточнийпроект порядку денного, який при реєстрації  був розданийдепутатам.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань.

  Першим питанням було розгляд заяви Майсюка А.В. щодо його звільнення з посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні. Після конструктивного обговорення було прийняте позитивне рішення та задоволено заяву Майсюка А.В. щодо звільнення.  

  Депутатами підтримано внесеннязмін до районного бюджету на 2018 рік та до Програми «Турбота» на 2015-2020 роки.

 Прийнято Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2018 рік.

  Основним завданням Програми є здійснення, відповідно до законодавства, накопичення, обліку та аналізу інформації, про податкові зобов'язання кожного платника податків та їх погашення, створення єдиного інформаційного середовища щодо платників податків та забезпечення оперативного доступу до повної та достовірної інформації про платників податків, підвищення якості обробки та контролю податкових документів, які свідчать про податкові зобов'язання платників податків, шляхом впровадження інтегрованої системи електронної обробки даних, що буде поєднувати відповідні напрямки взаємовідносин місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  У ході розгляду депутати обговорили та прийняли рішення по встановленню кількості дошкільних груп у Кривоколінському навчально-виховному комплексі «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; надали дозвіл на передачу майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та на переукладання районним будинком культури договору оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

 Рішенням сесії затверджено одну технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки.

 На завершення роботи сесії голова районної ради Валентина Любомська подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці і проведенні сесії та привітала всіх із наступаючим святом Великодня та Воскресіння Христового. Побажала всім миру, достатку, єдності та Божої ласки. 

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись