Відбулась 23 сесія районної ради

   В роботі 23 сесії районної ради, яку провів голова ради Володимир Глухенький, взяли участь районні обранці, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Спасібожко, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Найдан О.В., заступник директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв'язків облдержадміністрації Папуша М.Г., начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад.

  Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, міського та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

   Депутати в цей день заслухали питання ходу виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2013 року, з якого доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Карачун. Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ковалишина доповіла про підсумки виконання районного бюджету за  9 місяців 2013 року та внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 18-2 «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами. Прийняли  районну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Тальнівського району на період до 2016 року, цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, програму підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2013-2015 роки.

  Також прийнято на пленарному засіданні ряд рішень, що стосуються управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району. Крім того депутати підтримали два депутатські звернення.

   Загалом, на  пленарному засіданні двадцять третьої сесії було прийнято 17 необхідних для життєдіяльності району рішень.

Повернутись