Відбулась 1-а сесія районної ради сьомого скликання

  26 листопада 2015 року відбулася перша сесія новообраної Тальнівської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь 34 депутати районної ради.

  Відкрила сесію голова районної виборчої комісії Надія Оксаниченко, яка проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Тальнівської районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та визнання повноважень депутатів.

  Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» Тальнівська районна рада обрана в кількості 34 депутатів від 8 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали: 8 представників - Радикальної Партії Олега Ляшка, 6 – політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ", 5 – партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", 4 – Народної Партії, 4 – політичної партії "Громадянська позиція", 3 – політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", 2 - Аграрної партії України, 2 - політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода". 

  Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову президію, секретаріат, лічильну комісію та затвердили порядок денний першої сесії. Члени тимчасової президії подякували районній виборчій комісії за організацію і проведення в районі виборів депутатів та колишній голові районної ради Руснак Наталії Петрівні за роботу на цій посаді. Потім депутати перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання.

  У результаті таємного голосування переважною більшістю голосів головою Тальнівської районної ради обрана Валентина Любомська (Радикальна Партія Олега Ляшка).

  Новообрана голова районної ради щиро подякувала депутатському корпусу за довіру, висловила упевненість у майбутній співпраці, яка спрямовуватиметься на поліпшення добробуту жителів Тальнівського району. 

  Депутати наступним голосуванням затвердили рішення про присвоєння рангу та оплату праці новообраному голові  районної ради.

  За пропозицією голови районної ради Валентини Любомської питання обрання заступника перенесено на наступну сесію ради. 

  Також депутатами прийнято рішення про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх голів та персонального складу.

   На цьому 1 сесія районної ради завершила свою роботу.

Фотозвіт

Повернутись