Відбулась 12-а (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання

  19 січня 2017 року відбулося  засідання 12 (позачергової) сесії Тальнівської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.  Перед початком сесії Валентина Олександрівна привітала присутніх із Хрещенням Господнім, яке відзначається 19 січня та побажала всім щастя і долі, удачі та надії, а свята вода щоб принесла всім  міцне здоров’я.

   Валентина Любомська  також зазначила що через декілька днів, а саме 22 січня наша країна відзначає День Соборності України. У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо, ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності. Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу. В єднанні наша сила!

   Відповідно до постанови Верховної Ради від 22 грудня минулого року 18 січня 2017 року є Днем пам’яті, оскільки виповнилося 75 років з часу початку примусового вивезення населення України в Німеччину (остарбайтерів).

   20 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Саме цього числа, підривом нового терміналу аеропорту завершилася його 242-денна оборона. Зруйновані стіни летовища накрили своїх останніх захисників.

   Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців та мирних жителів, справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

    Представники від депутатів районної та міської рад, сільських голів, голова районної ради ветеранів війни і праці поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка, пам’ятника захисникам України і Небесної Сотні, до пам’ятника відважним борцям за волю України, гетьманам – Богдану Хмельницькому, Петру Дорошенку, Івану Мазепі,  Байді Вишневецькому та до Пагорба Слави.

   З вітальним словом з нагоди Дня Соборності України виступив голова районної державної адміністрації Василь Клименко, який відзначив, що саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України. Ми вміємо результативно працювати, досягати успіхів кожен на своєму робочому місці. І нині мусимо це робити з подвоєними зусиллями, потроєною енергією і зібраними в кулак емоціями. Закликав, щоб любов до рідного міста й патріотизм стосовно нашої спільної Батьківщини спонукали всіх на добрі справи, які примножать славу Тального та принесуть мир і спокій нашій державі.

  Потім голова районної ради  Валентина Любомська привітала депутатів районної ради і сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Голова районної ради спільно із головою райдержадміністрації Василем Клименком привітали керівника громадської приймальної у Тальнівському районі народного депутата України Валентина Миколайовича Ничипоренка – Кушніренка Івана Васильовича із ювілейним днем народження, який він святкує в день проведення сесії.

  У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Володимир Копійченко, голова районної державної адміністрації Василь Клименко, заступники голови, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації та громадськість району.

    Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань.

   Зокрема, було заслухано інформацію голови Тальнівської районної виборчої комісії Олени Слободяник, яка повідомила, що в зв’язку із достроковим припиненням повноважень депутата районної ради Мовчана В.П.  депутатом районної ради зареєстровано Карпенко Олену Анатоліївну.

   Значну увагу депутати приділили розгляду питання щодо передачі об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, з якого доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка. По даному питанню виступили – начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль, начальник відділу культури райдержадміністрації Альона Качур, заступник головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Валентина Калініченко.

   Розглянуті на позачерговій сесії питання порядку денного знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.  

   На завершення роботи сесії голова районної ради Валентина Любомська подякувала всім за активну роботу при підготовці та проведенні сесії.

Фотозвіт

Повернутись