Відбулась 11-а сесія районної ради сьомого скликання

   23 грудня 2016 року відбулося пленарне засідання 11 сесії Тальнівської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.                               
   Перед початком сесії Валентина Олександрівна запропонувала присутнім вшанувати пам’ять загиблих бійців в зоні АТО та  мирних жителів хвилиною мовчання. Потім привітала депутатів районної ради і сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Голова районної ради спільно із головою райдержадміністрації вручили подяки від командування і особового складу військової частини В-1688, що виконує бойові завдання в зоні АТО депутатам районної ради Лаціні Павлу Олександровичу, Скіченку Миколі Дмитровичу, Терещуку Івану Кіндратовичу та сільському голові с. Білашки Чмизі Любові Степанівні та персонально привітали керівника громадської приймальної у Тальнівському районі народного депутата України Геннадія Борисовича Бобова - Спасібожка Віктора Івановича із днем народження, який він святкує в день проведення сесії.

   У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Клименко, заступники голови, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації та громадськість району.

  На засіданні сесії було протестовано систему поіменного електронного голосування  «Рада Голос» для персонального голосування депутатами.

   Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань.

   Зокрема, підтримано проекти рішень про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами; про районний бюджет на 2017 рік; про штатний розпис, кошторис витрат виконавчого апарату районної ради та оплату праці голови районної ради в 2017 році.

  Схвалено Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік та Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016-2020 роки.

  Заслухано звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради в 2016 році. Підтримано план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2017 рік; план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки;  утворено комісію з вивчення питання передачі об’єктів комунальної власності; затверджено список присяжних та визначено орієнтовні строки проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради УІІ скликання перед виборцями.

  У ході розгляду  депутати підтримали проекти рішень про внесення змін до програми профілактики злочинності в Тальнівському районі на 2016-2020 роки; про внесення змін до районної комплексної програми розвитку системи медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2013-2016 роки; про внесення змін до  районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на  2010-2016 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2014 №29-1/ VI «Про районну програму проведення часткової мобілізації на території Тальнівського району на період до 2016 року»; про внесення змін до Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки; про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини» на 2011 – 2016 роки (із змінами та доповненнями); про внесення змін до рішеннярайонної ради від 21.01.2013 № 19-5„Про районну програму з виконанняНаціонального плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини 2013- 2016 роки”із змінами.

  Наступними схвалено питання надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів;  про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік та затвердження плану роботи на 2017 рік.

  Значну увагу депутати приділили розгляду питань щодо затвердження технічних документацій з грошової оцінки земельних ділянок.

  Сесією підтримано рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Мовчана В.П., в зв’язку із поданою заявою, та звернення депутатів Тальнівської районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації та Державного агентства автомобільних доріг України

 Окрім того, начальник Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області  Ігор Голота проінформував про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Тальнівського району.

  На завершення роботи сесії голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити, подані депутатами районної ради. Подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці та проведенні сесій та привітала із наступаючим новим 2017 роком!

  Усі розглянуті на сесії питання порядку денного знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень. 

Фотозвіт

Повернутись