Відбулась 10-а сесія районної ради сьомого скликання

   10 листопада 2016 року відбулася 10 сесія Тальнівської районної ради, яку провела її голова Любомська Валентина Олександрівна. В роботі сесії взяли участь  депутати обласної ради Підгорний Анатолій Вікторович, Скіченко Анатолій Петрович, Юрченко Олексій Віталійович, голова райдержадміністрації  Клименко Василь Петрович.

  Перед початком сесії, депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого в жовтні цього року на сході України 34-річного героя АТО Дмитра Безуглого із м. Тального, а також учасника АТО Володимира Рябого, який трагічно загинув.

  Враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях профільних постійних комісій та президії,  затверджено порядок денний сесії.

   Прийнято рішення з питань:  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року; про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами; про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках; про хід виконання програми розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств Тальнівського району на 2011-2020 роки; про хід виконання Програми захисту прав споживачів у Тальнівському районі на 2012-2016 роки; про хід виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки; про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавлення волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 18.05.2007 № 10-7 «Про організацію щорічного районного конкурсу на кращу територіальну громаду»; про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2015 № 38-12/УІІ «Про відзнаку районної ради «Почесний громадянин Тальнівщини»; про затвердження у новій редакції статуту Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи Тальнівської районної ради; про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення шкільної котельні Вишнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з державного на місцеві бюджети утримання приміщення загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я, про підтримку звернення депутата Тальнівської районної ради Лаціни Павла Олександровича до районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації щодо закріплення шкільного автобуса за Білашківською сільською радою.

   Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району  інформував прокурор Звенигородської місцевої прокуратури Пархоменко Дмитро Петрович. З інформацією «Про депутатське звернення депутата обласної ради Юрченка О.В.» інформували голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та голова районної ради Валентина Любомська. Депутат Тальнівської районної ради Ковальов Анатолій Костянтинович висловив стурбованість щодо незадовільного збереження пам’ятки архітектури – замку графа Шувалова.

    Голова районної ради  Валентина Любомська проінформувала присутніх про відповіді, які надійшли на запити подані депутатами районної ради.

   На завершення Валентина Любомська подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці та проведенні сесії.

Фотозвіт

Повернутись