Вічна память волонтеру

Вічна та світла пам'ять волонтеру!

   24 травня 2017 року минає рік з того дня, коли перестало битися серце відомого тальнівського волонтера, громадського активіста, депутата районної ради, Шевченка Миколи Володимировича.

  Український патріот Микола Шевченко разом із іншими волонтерами проводив збір коштів, одягу, продуктів харчування, засобів захисту, які потім відвозив на потреби добровольців та армії в зону проведення антитерористичної операції на Сході України. Пішов у вічність один із синів України, і пам'ять про нього назавжди залишиться у серцях небайдужих співвітчизників.

  Перед відрядженням до м. Черкаси, вшанували та поклали квіти до меморіальної дошки Тальнівського волонтера голова районної ради Валентина Олександрівна Любомська та керуючий справами виконавчого  апарату районної ради Віталій Петрович Карпук. Радник голови ради з питань відносин районної ради з підприємствами, установами та організаціями Віталій Чалий та депутат районної ради Валентина Мельник прибули для вшанування пам’яті та покладання квітів до могили волонтера, яке відбулося цього дня о 10 годині.

  З глибоким сумом і скорботою поділяємо горе родини та друзів померлого.

   Вічна слава і вічна пам'ять патріотам, які всіма своїми діями сприяли Свободі і Незалежності України!

Прес-центр районної ради

Фотозвіт

Повернутись