Вічна пам’ять Герою...

         На знак вшанування пам’яті загиблого у зоні АТО захисника України Дмитра Оверченка (2 роки з дня загибелі) та пам’яті Героїв Крут 29 січня 2019 року представники районної ради, райдержадміністрації, поклали квіти до меморіальної дошки захиснику на меморіалі Героям Небесної Сотні.

         Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять жителя села Вишнопіль Тальнівського району, який героїчно загинув 29 січня 2017 року в промзоні м. Авдіївка Донецької області. Він віддав своє молоде життя за Україну, за свій народ, за його мирне і щасливе майбутнє.

         В цей день Вишнопільський сільський голова, депутати сільської ради, представники бюджетних установ села, сестра та друзі загиблого поклали квіти на могилу Дмитра Оверченка та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

         За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Оверченко Дмитро Олександрович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

         Рішенням Тальнівської районної ради йому присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» (посмертно).

           Низько схиляємо голови...

         Вічна йому память …

 

Фотозвіт

Повернутись