ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ПАВЛІВКА ПЕРША

 19 лютого цього року голова районної ради Валентина Любомська  разом з депутатом районної ради, керівником СФГ «Дружба»  Сергієм Тульчинським, згідно вимог діючого законодавства, провели  прийом громадян  та виборців за місцем  проживання в селі Павлівка Перша.

 З проханням посприяти у вирішенні земельних  питань звернулися Козак Павло Григорович, який діяв в інтересах своєї хворої дружини,  та Дунаєнко Іван Васильович  щодо  додаткового виділення  земельних  ділянок на території села. Звернення цих громадян взято до відома та  надано роз’яснення земельного законодавства. Павлівський сільський голова Наталія Слободяник  взяла звернення жителів села до вивчення та пообіцяла сприяння у їх  задоволенні відповідно до вимог чинного законодавства України.

 Також було звернуто увагу сільського голови на необхідність дотримання вимог законодавства щодо завчасного  (за 20 днів до сесії) оприлюднення проектів  рішень та прийнятих  рішень сільської ради.

 Валентина Любомська та Сергій Тульчинський  завітали  в  Павлівський   навчально-виховний  комплекс та  провели зустріч з колективом працівників.

 Голова районної ради звернула увагу  на  умови, в яких  навчаються та  харчуються   діти.

  На зустрічі педагогічні  працівники  просили  Валентину Олександрівну та Сергія Борисовича  про  вжиття заходів щодо збереження  навчально-виховного комплексу під час проведення  оптимізації  шкіл району.

  Також  голова районної ради Валентина Любомська та депутат  районної ради Сергій Тульчинський  побували  в сільському ФАПі та ознайомились з умовами, в яких надаються медичні послуги  жителям села.

  Проведено  перемовини  за участю Павлівського сільського голови   Наталії Слободяник та фельдшера Ольги Грядюжкіної щодо подальшого функціонування  ФАПу,  в зв’язку з вимогами Національної служби здоров’я щодо впровадження медичної реформи. Досягнуто домовленостей про  проведення ремонту в приміщенні сільського ФАПу. Депутат районної ради Сергій Тульчинський пообіцяв   надати  допомогу  в ремонті  приміщення ФАПу.

 Також було відмічено, що Павлівською сільською радою та сільським головою Наталією Слободяник приділяється велика увага щодо організації та проведення   культурно-масового дозвілля жителів села, значна частина яких із задоволенням беруть участь у художній самодіяльності.

  В цей день проводились репетиції до звітного та  весняного святкового  концерту колективу художньої самодіяльності  «Павлівчаночка» сільського будинку культури.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись