Валентина Любомська провела апаратну нараду

  Головою районної ради Валентиною Любомською 03 квітня 2017 року проведено апаратну нараду з працівниками виконавчого  апарату районної ради. Відзначено, що  доручення і завдання, які були визначені на попередній тиждень, в основному виконано.

   Проаналізовано стан виконання робіт з оформлення права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста району, та земельні ділянки, на яких вони розміщуються. Головою ради доручено активізувати роботу з даного питання та додатково проаналізувати ефективність використання комунального майна із внесенням відповідних пропозицій.

  Валентиною Любомською дано доручення щодо надання допомоги у встановленні  меморіальної дошки на вшанування пам’яті загиблого в зоні проведенняАТО жителя с.ВишнопільОверченка Дмитра Олександровича.

  Працівники апарату також проінформували, що ними всіма своєчасно подано е-декларації. Передбачено на цьому тижні здійснити аналіз подання е-декларацій депутатами районної ради для подальшого реагування згідно повноважень.

  Розглянуто питання подальшої участі працівників виконавчого апарату районної ради в проведенні благоустрою і прибиранні територій та акції «Посади дерево».

  За наслідками участі голови районної ради в загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання та проведенні 28 березня 2017 року консультативно-координаційної радиз питань місцевого самоврядування, семінару-навчання з сільськими головами узагальнено зауваження і пропозиції, висловлені учасниками. Доручено здійснити заходи з їх реалізації та по окремих направити листи безпосереднім виконавцям  відповідно повноважень.

   Також Валентина Любомська проінформувала, що минулого тижня спільно з депутатами обласної ради Володимиром Копійченком, Анатолійом Скіченком, Анатолійом Підгорним проведено робочі зустрічі з керівництвом обласної ради, облдержадміністрації та служби автомобільних доріг області з питань залучення державних коштів та коштів обласного бюджету на проведення ремонту доріг загального користування в районі. Висловила сподівання, що це сприятиме прискоренню ремонту доріг та додатковому виділенню коштів.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись