В районі відзначили День прикордонника

 

    В районі 28 травня 2012 року проходили заходи з нагоди Дня прикордонника та 71-ї річниці героїчного подвигу прикордонників, які загинули в 1941 році на Тальнівщині.

     В них взяли участь голова районної державної адміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Осипенко С.О., міський голова Біленко О.Ф., голова Тальнівської районної спілки прикордонників Мельник М.Я., колишні прикордонники, громадськість району, представники інших регіонів області та України.

    Розпочалися заходи біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям в м.Тальному, який відкрив міський голова О.Ф.Біленко. Було вручено Почесні грамоти, відзнаки за активну громадську діяльність колишнім прикордонникам. Учасниками заходу було покладено квіти та вінки біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, невідомому солдату, на Пагорбі Слави в м.Тальному, відбулася урочиста хода. Делеговані представники здійснили покладання вінків загиблим прикордонникам в роки війни в селах Зеленяків, Павлівка І, відвідали сім’ю загиблого воїна – прикордонника.

   Завершилось святкування Дня прикордонника в с.Легедзине біля пам’ятника воїнам-прикордонникам урочистим мітингом та покладанням вінків і квітів. Як зазначив голова районної ради Осипенко С.О., у День прикордонника зібрались на благословенній, священній землі, щоб за старою слов’янською традицією віддати данину шани і поваги великим синам нашого народу, які з честю виконали свій священний обов’язок. Висловив впевненість, що скільки б років не відходило у вічність, але людська пам'ять буде берегти в своїх глибинах те, що змушує серце здригатися від болю, співчуття до тих, чиє життя було жорстоко обірване.

    Побажав всім міцного здоров’я, довгих років життя, осяяних любов’ю і повагою, достатку і тепла в оселях, щоб ніколи наші домівки не зачепило чорне крило війни і над головами було мирне і сонячне небо.

Фотозвіт

Повернутись