В. Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду

       10 квітня 2017 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду із працівниками виконавчого апарату ради.

         Першочергово було обговорено стан виконання доручень, які були визначені на попередній нараді.

         Також розглядалися питання щодо стану дотримання термінів по укладених договорах оренди приміщень, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району. Валентина Олександрівна зазначила на необхідності проведення роботи по реалізації пропозицій внесених на черговому засіданні робочої групи з обстеження об’єктів районної комунальної власностіщодо стану та ефективності використання майна.   

         Головний спеціаліст з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Інна Бабенко проінформувала присутніх про участь в семінарі-навчанні в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Вона зазначила, що на семінарі зверталась  увага на дотримання  посадовими особами місцевого самоврядування законодавства у сфері запобігання корупції, проведення електронного декларування та нормативно-правового регулювання служби в органах місцевого самоврядування.    

         Присутніх ознайомлено із планом роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема, в рамках проведення громадських слуханнях щодо присвоєння імені Василя Доманицького Колодистенському НВК, 11 квітня 2017 року о 13год. 30 хв. в приміщенні НВК відбудуться збори трудового колективу. Запланована участь голови районної ради у засіданнях виконкомів сільських рад.Посадові особи виконавчого апарату районної ради беруть активну участь у районній спартакіаді  серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Зазначено, що 12 квітня 2017 року відбудуться  змагання із тенісу.

         За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

                                             

 

Повернутись